Opet Bayilik Şartları ve Bilgileri


Opet Bayilik Şartları ve Bilgileri

Opet Petrol, Türkiye'de en çok bayilik ağına sahip akaryakıt istasyonudur. Opet bayilik şartlarını araştırıp sizlere sunduk.

Sponsorlu reklam
Opet Bayilik Şartları ve Bilgileri
15 Ocak 2018 Pazartesi 12:21 tarihinde paylaşıldı.
Sponsorlu bağlantı
Türkiye'de akaryakıt sektöründe oldukça önemli bir konuma sahip Opet, yurt genelinde binlerce firmayla hizmet vermektedir. Benzin, lpg, motorin akaryakıt satışlarını yapan firma oldukça önemli kar oranları ile bayilik vermeye devam etmektedir.

Opet Bayilik şartları 

Opet bayilik almak isteyenlerim merkezi konumlu en az 1600 m2 arazisi olması gerekmekte ve bağlı belediyeye başvurulup tesis kurma ile inşaat izninin alınması gerekmektedir. Opet'in kuruluş yıllarına baktığımızda, günümüzde yönetim kurulu başkanı olarak görev yapan Fikret Öztürk'ün 1982 yılında öğretmenliği bırakıp ticarete atılmasıyla başlamaktadır. 

Mersin’de madeni yağ ve akaryakıt konularında faaliyet gösteren Öztürkler Limited Şirketi’ni kuran Fikret Öztürk eşi Nurten Öztürk ile birlikte Öztürkler Limited’i kısa sürede büyüterek pek çok madeni yağ ve akaryakıt markasının bayiliklerini alır. 10 yıl içinde Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası akaryakıt dağıtım şirketlerinin en büyük akaryakıt ve madeni yağ distribütörü olan şirket, 16 akaryakıt istasyonun da sahibi ve işleticisi olmuştur. 1992 yılında İstanbul’a taşınan Öztürk çifti, aynı yıl bir akaryakıt dağıtım şirketi kurmaya karar verir. Böylece Öztürkler Petrol, OPET adını alır ve Anadolu’dan başlamak üzere Türkiye’nin pek çok ilinde istasyonlar açarlar.

OPET, güçlü altyapısı, gerçekçi vizyonu ve ülkeye olan inancıyla son on yılın en hızlı ve tutarlı büyüyen petrol şirketi haline gelmiştir. OPET, hedeflerine ulaşırken çevreye ve hukuka saygılı olarak hizmet, ürün gibi her alanda kaliteyi arttırarak müşteri memnuniyeti sağlamayı temel ilke kabul etmiştir. KalDer Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksine göre 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 ve 2012 yıllarında sektörünün lideri olan OPET, 2013 yılında da akaryakıt tüketicisinin en memnun kaldığı marka olmayı başararak, sekizinci kez sektör liderliğini ilan etmiştir.

OPET, 2004 yılında ISO 9001:2000 Kalite Belgesini almaya hak kazanmıştır. Kuruluşundan bu yana hep ilklere imza atan OPET, 98 oktan kurşunsuz benzini Türkiye’ye ilk kez getiren ve Ultra Euro Diesel motorini Avrupa’dan önce Türk tüketicisinin kullanımına sunan bir markadır. OPET, yeni ürün ve hizmetleri, hızla gelişen istasyon ağı, Temiz Tuvalet, Yeşil Yol, Örnek Köy ve Tarihe Saygı Projeleri ile sosyal sorumluluk yaklaşımıyla da sektörün farklılık yaratan bir kuruluşudur. Halen Türkiye’nin 2. büyük akaryakıt dağıtım şirketi olan OPET’in SUNPET markası ile birlikte 1300’ün üzerinde istasyonu bulunmaktadır.

OPET GENEL MÜDÜRLÜK
Barbaros Mahallesi Gelincik Sokak No: 4/A Ataşehir 34746 İstanbul
0 216 522 90 00
0 216 522 90 10

Petrol bayilik
Sponsorlu bağlantıBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Hızlı Bayilik Bayilik veren firmalar
  2019 © Bayilik veren firmalar - Yeni İş Fikirleri, Bayilik 2019