Ucuz Çanta Satan Toptancılar


Ucuz Çanta Satan Toptancılar

Sizde eğer bayan çanta satış mağazası işletiyorsanız ucuz çanta satan toptancıları bularak iletişime geçebilirsiniz. İşte sizler için uygun fiyata toptan çanta satan firmalar ve adresleri.

Ucuz Çanta Satan Toptancılar
12 Aralık 2017 Salı 11:42 tarihinde paylaşıldı.
 Ucuz çanta satan toptancıları arayan esnaflarımız için kolaylık olsun diye bu sayfamızı oluşturduk. Eğer sizde internet üzerinden toptan çanta fiyatlarını ve satan kişileri arıyorsanız bu sayfamızı dikkatli şekilde inceleyiniz. Sizde çanta siparişi vererek toptan ucuz olarak alabilir ve mağazanızda sergileyerek perakende fiyattan satışını yapabilirsiniz. Bu sayede bölgenizde bulunan toptancıdan daha ucuza çanta alımı yapabilir ve daha çok kar elde edebilirsiniz. İşte sizler için büyükşehirlerde bulunan çanta toptancıları.


Toptan çanta satan yerler


Her sektörün son zamanlarda internete kaymasıyla beraber giyim ve çanta sektörü de internet üzerinden yapılabilmektedir. Özellikle toptancılar eskiden esnaflara ulaşmak için büyük zorluklar çeker ve birçok dağıtım personeli almak zorunda kalırlardı. Ancak şimdi sadece internet üzerinden alınan siparişler ile dağıtım yapılabilmektedir. Tabi burada zorlu kısım ulaşımdır ve ürünün dikkatli şekilde alıcıya ulaştırılması kargo firmasına aittir. Sizler için bu konu altından birkaç toptancının adres ve telefon numaralarını paylaşacağız. Dilerseniz konumuzun altında bulunan yorum bölümünü kullanabilir ve tanıtımlarınızı yapabilir yada firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


İstanbul toptan çanta satan yerler

Tekstilin başkenti İstanbul'da toptan çanta satan kişiler ve firmalar bulunabilmektedir. Bu firmalardan bazılarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu firmalara iletişime geçerek mağazanıza toptan olarak çanta alabilir ve kargoyla kapınıza kadar nakliyesini yaptırabilirsiniz. İşte İstanbul toptan çanta satan firmalar ve adresleri. Özellikle İstanbul'da toptan olarak çanta almak isteyen kişiler Bağcılar'da bulunan İstoç Ticaret Merkezi'ne gidebilirler. Çoğu toptancı firmaların internet siteleri bulunmaktadır ancak ilk etapta firmayı ziyaret ederek yüz yüze anlaşma yapabilirsiniz. 

Ucuz Toptan Çanta İstanbul
Tiyatro Cad. Karadeniz Center / Kat : -2 Beyazıt/Fatih/İstanbul
Telefon: 0542 583 40 76

Hibo Toptan Çanta İstanbul
Mimar Kemalettin Mah. Tiyatro Cd. Aydın Saray İşhanı No:23 Beyazıt/İSTANBUL
Telefon: 0212 458 01 76
Cep Telefonu: 0537 652 60 47

Ayrıca bakınız: Çanta dükkanı açmak

Yukarıdaki firmalar benzerlerini yine internet üzerinden bulabilirsiniz. Sizde bu sayede toptan çanta satan firmalar ulaşabilir ve alışverişinizi yapabilirsiniz. Ayrıca çanta firmalarına ulaşmak istiyorsanız tanıtımlarınızı yorum bölümümüze yazabilir yada toptan çanta almak isteyen kişiler firmaların ulaşması için yine aşağıya yazabilirler. Bu konuyu inceleyerek çantacı açabilir yada mevcut çanta mağazanıza toptan olarak çanta temin edebilirsiniz. Özellikle büyük çanta imalathaneleri ile iletişime geçip uygun fiyattan toptan çanta siparişi verebilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Hızlı Bayilik Bayilik veren firmalar
  2018 © Bayilik veren firmalar - Yeni İş Fikirleri, Bayilik 2019