Bayilik Veren Firmalar - Bayilik - Franchise 2018 - Kurumsal


İletişim

Uyarı: Firmanızın Hızlı Bayilik sitesine eklenmesini istiyorsanız, firma kurulumundan itibaren minimum 3 yıl geçmesi gerekmektedir. Tanıtım için bu şartı tamamlamamış firmalar Hızlı Bayilik'e kabul edilmeyecektir.

E-posta:
mail@hizlibayilik.com

Facebook: facebook.com/hizlibayilik
Twitter:    twitter.com/hizlibayilik

Plus:        plus.google.com/+hizlibayilik


Tanıtım yazısı için hızlı iletişim: nctozturk333@gmail.com

Firmanızın Hızlı Bayilik'te ücretsiz yer almasını istiyorsanız mail@hizlibayilik.com'a e-posta ile tanıtım talebinde bulunabilir, ilanınızla ilgili değişikliği bize bildirebilirsiniz. Ayrıca bayilik ilanı verebilmeniz için firma kurulumundan itibaren 3 yılı tamamlamanız gerekmektedir.

Şikayet yada görüşleriniz bizim için önemlidir. Hizlibayilik.com ile ilgili şikayet, öneri yada görüşleriniz için e-posta yada sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hızlı Bayilik, 2015 yılında kurulmuş bir girişimcilik portalıdır. Sitemizde yayınlanan içerikler tamamen ücretsiz olarak sunulmakta olup firmalardan tanıtım için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Sitemiz "reklam odaklı" açılmamış olup tamamen girişimci ve girişimciliğin desteklenmesi ve yeni işlerin kurulması adına açılmış bir projedir.

Her hangi bir konuyla alakalı rahatsızlık duyuyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz halinde ilgili konu editörlerimiz tarafından incelendikten sonra gerekli görüldüğü taktirde 48 saat içerisinde yayından kaldırılacaktır.

HIZLI BAYİLİK KURUMSAL:

2015 yılında girişimcilere yol göstermek ve bayilik firmalarının tanıtımlarını yapmak amacıyla çıktığımız bu yolda, bayilik veren firmaların ücretsiz olarak tanıtımlarını yapabileceği bir ortam hazırladık. 

Hızlı Bayilik, 2017 yılına geldiğinde günlük bin üzeri tekil ziyaretçi ve aylık 100 Bin üzeri sayfa görüntülenme sayısına ulaşmayı başardı. Rakiplerimizin sitelerinin reklam çöplüğüne gördüğümüzden dolayı firmaların reklam talepleri için sadece "para odaklı" çalışmıyor, ilgili firmaları araştırıyor ve girişimcilere fayda sağlayabilecek sponsorları sitemize kabul ediyoruz.