BAYİLİK VEREN FİRMALAR - Bayilik 2018 - Franchise Veren Firmalar 2018 - İletişim


İletişim


İmtiyaz Sahibi:  NECATİ ÖZTÜRK  / ÖZMER LTD.

E-posta:
mail@hizlibayilik.com
               hizlibayilik@gmail.com

Facebook:
facebook.com/hizlibayilik

Uyarı: Firmanızın Hızlı Bayilik sitesine eklenmesini istiyorsanız, firma kurulumundan itibaren minimum 2 yıl geçmesi gerekmektedir. Tanıtım için bu şartı tamamlamamış firmalar Hızlı Bayilik'e kabul edilmeyecektir.
 
Firmanızın Hızlı Bayilik'te yer alabilmesi için firmanıza özel olarak hazırlanmış internet sitesinde "franchising - bayilik" bölümü yer alması gerekmektedir.

Şikayet yada görüşleriniz bizim için önemlidir. Hizlibayilik.com ile ilgili şikayet, öneri yada görüşleriniz için e-posta yada sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hızlı Bayilik, 2015 yılında kurulmuş bir girişimcilik portalıdır. Sitemizde yayınlanan içerikler tamamen ücretsiz olarak sunulmakta olup firmalardan tanıtım için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Sitemiz "reklam odaklı" açılmamış olup tamamen girişimci ve girişimciliğin desteklenmesi ve yeni işlerin kurulması adına açılmış bir projedir.

Herhangi bir konuyla alakalı rahatsızlık duyuyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz halinde ilgili konu editörlerimiz tarafından incelendikten sonra gerekli görüldüğü taktirde 48 saat içerisinde yayından kaldırılacaktır.

Diğer sayfalar:

Gizlilik Politikası
Kurumsal
Firma Ekle
Reklam


Hızlı Bayilik Bayilik
2018 © Bayilik veren firmalar - Bayilik verenler 2018 tanıtımları, Girişimcilik ve İş Fikirleri, evlere iş veren firmalar