Konya Evlere Ek İş Veren Firmalar


Konya Evlere Ek İş Veren Firmalar

Konya Evlere Ek İş Veren Firmalar
06 Aralık 2017 Çarşamba 11:47

Evinizden çalışarak para kazanmak istiyorsanız Konya evlere iş veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Evinizden iş yaparak gelir sağlayabilirsiniz.

Türkiye'de bilindiği gibi evinden çalışarak kazanan on binlerce kişi bulunmaktadır. Konya evlere iş veren firmalar ile sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun büyük bölümünü ev hanımları oluştururken, diğer kısmını ise ek gelir sağlamak isteyen öğrenci ve emekliler oluşturmaktadır. Sizde evinizden çalışıp gelir sağlamak istiyorsanız, Konya'da evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Böylece sizde evinizden çalışarak hane gelirinize katkıda bulunabilirsiniz.


Konya evlere ek iş veren firmalar

Konya'da evinizden çalışarak gelir sağlayabilirsiniz. Sizde böylece ev gelirinize katkıda bulunabilir ve yaptığınız işler karşılığında para kazanabilirsiniz. Öncelikle evde ek işleri yapabilmek için sizlere bir ön bilgi sunalım ve evde hangi işleri yaparak para kazanılır sorusunu cevaplayalım. Şunu bilmelisiniz ki, bir aracıya ve firmaya gerek duymadan da para kazandıracak işler vardır. Bunların başında takı tasarımları, evde reçel yapımı, mantı yapımı ve buna benzer işleri düşünerek ve araştırarak bulabilirsiniz. Konya'da son nüfus sayımlarına göre 2 milyon 161 bin kişi yaşamaktadır, bundan da gözüktüğü gibi oldukça büyük bir ilimizdir. Konya eve ek iş veren firmalar ile birçok ev hanımı, emekli, öğrenci kendi evinden çalışarak ayda 700 ile 3 bin TL arasında kazanabilmektedir. Sizde Konya'da evlere iş veren firmalardan birisini seçerek hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Konya; Antalya, Mersin, Niğde, Isparta, Ankara, Afyon gibi illere komşu konumundadır ve, Konya önemli bir noktada bulunduğu içinde ticaret gün geçtikçe artmakta ve yeni istihdama gerek duyulmaktadır. Bununla beraber fason yani kayıtdışı olarak çalışan evlere ek iş veren firmalarda Konya'da bulunmaktadır. Bu firmalar, iş verdiği kişilere herhangi bir sağlık güvencesi ve sigorta yapmadıkları için kaçak olarak çalışmalarını yürütmektedir. Bu yüzden bu firmaların iletişim adreslerine ulaşmanız mümkün değildir. Evde paketleme işi, reçel yapımı, davetiye katlama gibi işlerden para kazanabilirsiniz.

Evden Ek İş Yaparak Ne Kadar Kazanırım?

Konya'da evinizden çalışarak aylık olarak 700 ile 3 bin TL arasında bir kazanç sağlayabilirsiniz. Tabi bu yaptığınız işle ve firmanın üün potansiyeliyle alakalı bir durumdur. Dediğimiz gibi, Konya evlere iş veren firmalara ulaşmanız yerine siz bu sayfa altındaki yorum bölümümüze yazarak, onların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Konya evde yapılacak işler olarak, evde paketleme işi, evde ütü işleri, evde davetiye katlama gibi işleri yaparak para kazanmanız münkündür. Ayrıca evinizden dikiş işleri de yapabilirsiniz tabi bu yönde bir eğitiminiz veya bilginiz varsa. Konya evlere ek iş veren firmalar arıyorsanız aşağıdaki yorum kutusundan iletişime geçebilirsiniz.

Konya ek iş veren firmalara ulaşmak için aşağıya yorum yapabilirsiniz.YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir. Ayrıca yorum yazdığınızda İLGİLİ FİRMA İLE İLETİŞİME GEÇMİŞ OLMUYORSUNUZ. Bayilik veren firma ile ilgili iletişime geçmek için tanıtım sonunda bulunan iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

   Yorumlar
   Toplam 7 yorum mevcut

  • Şükran 2 hafta önce yorumlandı

   konya selçuklu'da oturuyorum evde yapılabilecek iş istiyorum paketleme dikiş ütü ne olursa

  • Gülşen atakul 2 hafta önce yorumlandı

   hepsni yapar yetistirirz acil ihtiyaç var ise hemen donerseniz sevinirim

  • Gülşen atakul 2 hafta önce yorumlandı

   hepsni yapar yetistirirz acil ihtiyaç var ise hemen donerseniz sevinirim

  • ebru 3 hafta önce yorumlandı

   evde fiyonk yapiyorum yaprak sarmasi davetiye katlama vb isler yapabilirim geri donus yaparsaniz memnun olurum 05511798493

  • Ramazan adiguzel 1 ay önce yorumlandı

   ben evde ek iş istiyorum ek gelir istiyorum

  • İlkay komsuoglu 1 ay önce yorumlandı

   eevevdevde is istoyruz 10 kişi hazir ne is olursa olur tesekkurler

  • İlkay komsuoglu 1 ay önce yorumlandı

   eevevdevde is istoyruz 10 kişi hazir ne is olursa olur tesekkurler

  TÜM YORUMLAR