Bayilik veren firmalar

Bayilik veren firmalar

26 Şubat 2017, 19:22
Bayilik veren firmalar
Ahmet Eskitürk
   Ülkemizde son yıllarda artan tüketim toplumuyla birlikte yeni iş kolları da büyümeye başladı. Bu durumda gerek yatırımcı gerekse potansiyel müşteri kitlesi hızla artmaktadır. İşsizliğin oldukça yüksek olduğu ülkemizde genç işsiz özellikle de üniversite mezunu işsiz sayısı oldukça fazla durumdadır. Bu durumda şirketler belirli kampanyalar ve İşkur destekleriyle işsizliği azatmaya çalışmaktadır.

Bir bakımdan bakarsanız işsizlik; insanı iş kurmaya iten en büyük nedendir. Büyük patronlara bakarsak geçmişlerinde işsiz kaldıklarına ve hatta bir çok yere iş başvurusu yapmasına rağmen hep olumsuz yanıt almalarına şahit olabiliriz. Öncelikle yılmamak gerekiyor. Bu hayatta herkesin karşısına herşey çıkabilir. Olumsuz durumlarla karşılaşabileceğimiz gibi büyük olumlu durumlarla da karşı karşıya kalabiliriz.

Kör Talih Ah Bir Bana Vursa!

Çoğu insan gününü iddaa oynayarak, kumar sitelerinde bahis yaparak yada milli piyangoya umudunu bağlayarak geçiriyor. Gününü değil bu uğraşlarla hayatını bile geçirenler var. Ve hatta hayatına bile geçirenler...

Öncelikle şans işini 2. plana atmalısınız. Ne demiş Napolyon? Para, para, para!

O halde bende buradan diyorum; Çalışmak, çalışmak, çalışmak.

Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere bıraktığı bu vatanı en iyi yere getirebilmek adına hepimiz Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemeli ve geleceğimize emin adımlarla ilerlemeliyiz. Eğer bunu yaparsak başarıyı çoktan yakalarız. Hemde ülke olarak.

Bayilik veren firmalar ile iş kurmak

Çoğu insan artık kendi markasını oluşturmak yerine bayilik veren firmalar ile iş kurmak istemektedirler. Günümüz teknoloji çağında marka oluşturabilmek çok zor ve zahmet gerektiren bir iş olduğu için bayilik veren firmalar ile anlaşıp kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Gerçekten çok olumlu gelişmeler yaşanıyor son günlerde. www.hizlibayilik.com üzerinden Özellikle ücretsiz bayilik veren firmalar, giriş ücreti talep etmeyenler, kar talep etmeyenler gibi pek çok kategoride bayilik veren firma bulunuyor. Hemen hemen her sektörde bu firmalara rastlamak mümkün olabiliyor. Sektör öyle bir gelişti ki; artık küçük büfeler bile bayilik ile isimlerini duyurur oldular. 2000li yılların başında bayilik veren firmalar sektörünün bu kadar gelişebileceği kimsenin aklına gelmezdi.

Bayilik almadan iş kurarsam?

Bu seçenek te size kalmış bir olay. Ancak size büyük bir uyarı yapmadan geçemeyeceğim. Markalaşın! Bu devirde kimse markasız bir işte ayakta duramaz. Rakiplerinizi sürekli analiz edin ve teknolojiye son derece yakın durun ve ayak uydurun. Eğer markalaşma sürecini başarılı şekilde geçebilirseniz kim bilir sizin de bir bayilik veren firmalar olarak adınız duyulur.

Bu içeriğe yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.