İxora Parfüm Bayilik

İxora Parfüm Bayilik

İxora Parfüm Bayilik Hakkında : 2000 yılında Ankara’da kurulmuş bir aile şirketidir.

İxora Parfüm Bayilik
Genel merkezi İstanbul’dadır. Genç ve dinamik kadrosuyla, hızlı bir gelişim hedefleyerek büyümeye devam etmektedir. Kaliteli ürün önceliği, üretim teknolojilerine olan yatırımları, sektörel gelişmeleri takip etmesi en önemlisi müşterilerinin güveni ve bağlılığı ile büyüyen bir firmadır. Üretimini kimya mühendisi kontrolü altında GMP standartlarına uygun olarak ve hijyenik laboratuar şartlarında yapmaktadır. AR-GE destekli çalışmasının sonucuyla sağlam bir alt yapı oluşturmuştur. Tüm ürünlerinin Sağlık Bakanlığı bildirimleri yapılmıştır. “Kaliteli ürün, kaliteli hammaddeden üretilir” prensibi ile Avrupa Kozmetik üretim ve IFRA standardına bağlı çalışan, sektörde Dünya’nın lider firmalarından alımını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda Dünya’nın en büyük tedarik firmalarıyla beraber ortak projeler çalışmaktadır

Merkezinde her türlü istek ve şikayetleri anında çözümleyen Halkla İlişkiler Departmanı, mağazalarla birebir iletişim sağlayan Satış Departmanı, kendi yazılımımız olan x-data programının kullanımında mağazalarımıza yardımcı olan Bilgi İşlem Departmanı, yurtdışı satışlarımıza yardımcı olan Dış ticaret sorumlumuz, ürünlerimiz ve sektörle ilgili sorularınıza yardım olan kimyagerimizle, koşulsuz memnuniyeti sağlamaya çalışan kurumsallaşmaya önem veren bir firmayız. 2008 yılı itibari ile satışlarını internet ortamına da taşımıştır. Amacımız değerli müşterilerimizin istekleri ile yakından ilgilenmek, en hızlı ve en güvenli şekilde siparişlerini onlara ulaştırmaktır. Bu amaçla www.bulsakalsak.com sitesini kurduk.

Yurt içi ve yurt dışında toplam 65 tane ixora mağazası vardır. Her geçen gün ixora mağaza sayısını artırrmaktadır. Yurtdışında Almanya, Hollanda, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Azerbaycan, Irak, Avusturya ya ihracat yapmaktayız. Ürün çeşitliliğimizi artırmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Amacımız Dünya’nın sayılı markaları arasına girmektir. İxora Parfüm Bayilik başvurusunda bulunmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu başvuru formu linke tıklayarak İxora Parfüm Bayilik başvuru formuna gidebilir ve oradan İxora Parfüm Bayilik başvurusu yapabilieler.

İxora Parfüm Bayilik İletişim Bilgileri
Adres: Polat İş Merkezi Cemal Sahir Sokak No:29/40 Mecidiyeköy Şişli / İstanbul
Telefon : 0 212 272 53 10
Faks : 0 212 272 53 15
E-posta : istanbul@ixoraparfum.comYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 5 yorum mevcut

  • Aydın ışık 3 yıl önce yorumlandı

   bayiniz olmak istiyorum

  • beytullah gez 3 yıl önce yorumlandı

   bayilik hakknda bilgi almak istiyorum 05355128497

  • Ayla cetinkaya 3 yıl önce yorumlandı

   bayilik hakkinda bilgi almak istiyorum 5304305824

  • nimet ayan 4 yıl önce yorumlandı

   0 535 234 97 62

  • Nimet Ayan 4 yıl önce yorumlandı

   bayilik almak isterim şartlarınız nedir?

  
  
  2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.