Bayilik veren firmalar ile kazandıran sektörler

Bayilik veren firmalar ile kazandıran sektörler

Ülkemizde binlerce girişimci yeni bayilik aramaktadır. Hızlı Bayilik olarak en çok kazandıran bayilik veren firmalar sektörlerini sizler için araştırdık.

Bayilik veren firmalar ile kazandıran sektörler
Franchise ve bayilik sektörü Türkiye'de hızlı şekilde gelişmeye devam ediyor. Öyle ki,  2016 yılında yayına aldığımız Hızlı Bayilik sitesi aylık 100 bin üzeri sayfa görüntülenme sayısına ulaştı. Bu rakam bile bayilik sektörünün ülkemizde ne kadar gelişmekte olduğunu açık şekilde göstermektedir. 

Hızlı Bayilik olarak amacımız, firmaların tanıtımlarını ücretsiz şekilde yapabileceği bir ortam hazırlamaktır. Bu yönde çalışmalarımızla beraber şimdiden bir çok firmanın girişimciye ulaşması için doğrudan çalışmalarımızı tamamladık. Sizde bayilik veren firmalar sitemizde tanıtımlarınızı yaparak hedef kitleye hemen ulaşabilirsiniz. Kısa tanıtımımızdan sonra ise şimdi de girişimciler için en çok kazandıran bayilik veren firmalar sektörlerini araştırdık. İşte son yıllarda çıkışa geçen ve girşimcilere oldukça büyük karlar bırakan bayilik sektörleri.

Kazandıran Sektörler 2018


Kahve Evleri Kazandırıyor

AVM'lerde yer alan kahve evlerinde diğer adıyla cafelerde boş koltuk olmadığını hiç dikkat ettiniz mi? Tabi ki bu yerler büyük yatırımcılar içindir bunu da biliyorsunuzdur. Eğer büyük yatırımcı iseniz pastadan payı büyük şekilde alırsınız. Fakat durun! Küçük yatırımcılar da artık bu sektörde oldukça iyi yere geldiler. Örnek olarak yeni açılan kahve firmaları isim bedeli, ekstra ücretleri almadan yaklaşık 50 - 70 bin lira arasında tam kurulum ile firmanızı kurabiliyor. Bu firmaları takip ederek bir kahve evi açabilir ve sizde konumunuza bağlı olarak 5 ile 30 bin lira arasında ciroya ulaşabilirsiniz. Yüksek cirolara ulaşmak için iyi bir gözlemci ve girişimci olmanız gerekiyor. Firmanızı her ortamda "abartmadan" tanıtmalı ve insanların gelmesini ve para kazanmanızı sağlamalısınız.
Kahve bayilik sayfasına da bakabilirsiniz.


Hazır giyim kazandırıyor

Her zaman ölmeyen sektörler arasında yer alan ve sürekli olarak büyüme gösteren tekstil sektöründe sizde bayilik veren firmalar ile girebilirsiniz. İyi bir konumda açacağınız mağaza ile oldukça büyük cirolar elde edebilirsiniz. Özellikle kategori odaklı açılmış mağazacılığa odaklanırsanız daha çok kazanırsınız. Son zamanlarda örnek vermek gerekirse eşarp - tesettür giyim, bebek giyim, bayan giyim mağazaları oldukça güzel cirolar yapabilmektedir.
Mağaza bayilik veren firmalar sayfasına bakabilirsiniz.


Açık Parfüm Sektörü

Özellikle işlek caddelerde açılan bir açık parfüm dükkanı günlük olarak 300 - 2 bin tl arasında ciroya ulaşabilmektedir. Çoğu firmanın ürünlerinde %100 kar verdiğini düşünür ve günlük 100 şişe satıldığını varsayarsak; 3.5 TL kar ile 350 TL günlük kazancınız oluyor. 2018 yılında da açık parfüm sektöründe oldukça büyük gelişmeler göreceğiz. Parfüm bayilik sayfasını inceleyebilirsiniz.


Bonus: Çiğ Köfte Bayilik Kazandırıyor

Az parayla ne iş yaparım diye soran kişilere en güzel sektör "çiğ köfte bayilik" ile 5 bin TL yatırımla iş kurabileceğiniz bir sektördür. Çiğ köfte bayiliği alarak yatırımınızı kısa zamanda çıkarabilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Komagene, Oses, Çiğköftem, Adıyörem gibi tanınmış firmaların yanı sıra bir çok çiğ köfte firması bayilik vermek için yeni girişimciler aramaktadır. Özellikle yeni kurulan firmalar bayilik talep etmeden de bayilik vermektedir. Sizde bir çiğ köfte bayiliği alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Çiğ köfte bayilik veren firmalar sayfasından bayilik veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Sitemizi inceleyerek bayilik veren firmalar tanıtımlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmanızın Hızlı Bayilik'te yer almasını istiyorsanız iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.