Bayilik veren firmalar ile yeni yatırımlar


Bayilik veren firmalar ile yeni yatırımlar

Ülkemizde son yıllarda bayilik veren firmalar ile büyük yatırımlar yapılmaktadır. Bunun en büyük nedeni bayilik veren firmalar ile iş kurmak sıfırdan bir iş kurmaya oranla daha karlı ve yatırım dönüşü daha kısa vadede olmasıdır.

sponsorlu reklamlar
Bayilik veren firmalar ile yeni yatırımlar
03 Aralık 2016 Cumartesi 22:50 tarihinde paylaşıldı.
Sponsorlu bağlantı
 Türkiye'de ekonominin giderek iyi bir hal alması, asgari ücretin düşük olması nedeniyle insanların girişimciliğe yönelmesi ve franchising yani bayilik veren firmalar yatırım taleplerini artırmaktadır. Yurtdışı franchise yani bayilik firmaları dolar üzerinden bayilik vermesinden dolayı fiyatları artmakta ve gün geçtikçe artış göstermektedir. Durum böyle olunca girişimciler yerli firmalar ile bayilik alarak iş kurmaktadırlar.

Bayilik veren firmalar

Ülkemizde girişimciliğin giderek artması, bayilik veren firmalara talebin de artmasına neden olmaktadır. Bununla birlikte bayilik sektöründe her geçen gün yeni yatırımların çıkması ve hızlı bir biçimde büyümesi de buna eşdeğer ölçüde orantılıdır. Son yıllarda girişimcilerin aklını kurcalayan sorular arasında acaba bayilik veren firmalar ile mi iş kursam yoksa sıfırdan başlayıp bir marka mı yaratmaya çalışsam. Şimdi öncelikle yapmanız gereken aklınızda bir proje ve planlama var. İyi bir ekip ile başlarım bu işi ben başarırım diyorsanız tabiki de sıfırdan bir marka oluşturun ve dünya çapında markalaşma stratejilerini deneyin. Yok efendim ben işe başlamamdan hemen sonra para kazanmak, itibar sahibi olmak ve reklam vs. uğraşmak istemiyorum diyorsanız bayilik veren firmalar ile iş kurmak size daha cazip gelecektir. Geleceğin iş stratejileri arasında da bayilik veren firmalar ile iş kurmak gelmektedir.

 • Sıfırdan marka oluşturmak

Sıfırdan bir marka oluşturmak çok zor ve adım adım geçilmesi gereken bir süreçtir. Bu süreçte girişimciler kendilerini çok yorgun hisseder ve her an işe son vermek isterkler. Sonuna kadar giden ve stratejileri pazara sunan girişimcilerin ise başarılı olduğunu görmekteyiz.

 • Haydi o zaman başlayalım

Bayilik veren firmalar incelendiğinde, Türkiye'de yüzlerce farklı sektörde binlerce firmanın bayilik verdiğini gözlemliyoruz. O halde iş fikirleri incelerken bayilik firmalarına dikkatlice dikkat edip, iyi bir iş planı hazırladıktan sonra işimizin başına geçebiliriz.
Sponsorlu bağlantıBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Hızlı Bayilik Bayilik veren firmalar
  2020 © Bayilik veren firmalar - Yeni İş Fikirleri, Bayilik 2020