BattalBey Çiğköfte Bayilik Şartları ve Bilgileri


BattalBey Çiğköfte Bayilik Şartları ve Bilgileri

Çiğköfte bayilik veren firmalar arasında yer alan Battalbey Çiğköfte'den hemen bayilik alarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
BattalBey Çiğköfte Bayilik Şartları ve Bilgileri
08 Temmuz 2018 Pazar 23:50 tarihinde paylaşıldı.
Sponsorlu bağlantı
Battalbey çiğ köfte tüm Türkiye’de adını yaymış gün neredeyse tüm illerinde bayisi bulunan köklü bir firmadır. Çiğ köfte sektöründe birinci kalite hizmet anlayışını benimseyen ve çok sayede iş ortağı ile hergeçen gün büyüme kat eden markanın bayiliği arttıkça müşterisininde kaliteyi ve hizmeti beğenip tercih etmesinden dolayı üretim kapasitesi sürekli artmaktadır. Tüm Türkiye sektöründe kalitesini ispatlayan firmanın misyonu, bu lezzeti tüm Dünya’ya duyurmak uluslarası kaliteyi ve hizmeti yaymak başlıca hedefler arasındadır. Bayilik  ve pazarlama sisteminde önemli yol alan firma vatandaşlarımıza lezzetli olduğu kadar kaliteyi sunmanın keyfini çıkarıyor.

Çiğ köftede kalitede öncü olduğunu herdefasında dile getiren firma aynı zamanda dini duyarlılığa uygun üretimler yaparak vizyonunu daha geniş tutmaktadır. Tüm Türkiye genelinde bulunan şubeleri ile saygın bir yere gelen Battalbey müşterilerinden ve bayilerinden gelen hertürlü görüş ve öneriye açık olarak eksik yanlarını bu görüşler doğrultusunda tamamlayan sürekli kendini topluma uyarlayan bir gıda firmasıdır. Toplum sağlığı için kalite standartlarına uyan ve bu hizmetler karşılığında sürümden kazanmayı hedefleyen uygun fiyata piyasaya süren gıda firmasıdır. Ürünlerin her aşamasında gerek hijyen konusunda gerekse müşteri memnuniyetinde titiz davranan bir firma olduğundan dolayı müşteri gözünde de sürekli saygınlık kazanmıştır.

TÜM FİRMALAR: Çiğ Köfte bayilik veren firmalar

Her şeyden en önde insan sağlığını ilke edinen Battalbey ailesine kattığı yeni bayiler ile de Türkiye ve Dünya’da zirve yapmayı ilke edinmiştir. Çiğköfte denilince akla ilk başta gelen Battalbey çiğköfte kaliteli malzemeden üretilen çiğköfteyi ucuza siz müşterilerimizin sofrasıyla buluşturmanın gururunu yaşamaktadır. Neredeyse tüm Türkiye’ de bulunan bayilerimizle bu lezzete ulaşmak mümkündür. Birinci kalite üretim yaptığını belirten firma siz yatırımcılar içinde çok cazip franchising sistemi ile sizide kendi işinizde patron yapmayı hedefliyor. Battalbey çiğköfte ailesine katılmak isteyen yatırımcılar uygun koşullar ve size uygun bütçe ile bu aileye katılabilirsiniz.

Battalbey Bayilik çiğköfte bayilik almayı planlayan bu işi yapayı düşünen yatırımcılardan taleplerini olabildiğince minumum tutarak herkese iş imkanı sağlamak amaçlanmıştır. Bu marka adı altında satış yapmayı hedefleyen herkes başvuru yaparak ve ardından firmanın belirlemiş olduğu talepleri yerine getirerek şube açılışından sonra düzenli gelir elde etmeye başlar. Bayilik ücreti siz müşterilerimizden talep edilmemektedir. Kendi karını %5 olarak  tutmakta bayiler için sunduğu kar oranını ise %100 tutmaktadır. Battalbey ailesine katılmak için sunduğu bazı şartlar vardır;

. Bayilik başvurusu yapan dükkan temin etmesi ve bakımını yapmış olması gerekmektedir. Dükkanın toplumun geçiş güzelgahında bulunması ve işlek yerde olması şartı vardır.  
. Belirlemiş olduğumuz marka konseptine uygun dükkanın dizaynı müşterilerimize aittir.
. Bu hazırlıklar tamamlandıktan sonra ürün siparişi verilebilir.
. Sistemimizde kapora teminat gibi ücret talep edilmemektedir.
Battalbey Çiğköfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda belirtmiş olduğumuz irtibat adreslerinden bizimle irtibata geçip sizde Battalbey ailesine katılabilirsiniz.

Firma İletişim Bilgileri:

E- POSTA: info@battalbey.com.tr
TELEFON: 0555 324 84 23

Sponsorlu bağlantıBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Hızlı Bayilik Bayilik veren firmalar
  2020 © Bayilik veren firmalar - Yeni İş Fikirleri, Bayilik 2020