Distribütörlük Veren Firmalar 2018

Distribütörlük Veren Firmalar 2018

Türkiye genelinde Distribütörlük veren firmalar hangileridir ve Distribütörlük nedir, nasıl yapılır diye merak edenler için bu konumuzu hazırladık.

Distribütörlük Veren Firmalar 2018
Bu konumuzda Distribütörlük ile ilgili en çok sorulan Distribütörlük nedir ve Distribütörlük veren firmalardan bir kaç örnek vereceğiz. Sizde Distribütörlük ile alakalı bilgilere ulaşamak istiyorsanız bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Distribütörlük Nedir? Nasıl Yapılır?

Distribütörlük, bir ülke, bölge yada şehirde markanın dağıtıcısı olmaktır. Daha net ürünler üzerinde amaçlanmış olup hizmet sektöründe yer alır. Distribütörlük başlı başına hizmet sektöründe bulunmaktadır. Markası oturmuş kurumsal firmaların ürünlerinden sorumlu olunan bölgede blunan dağıtım işlerine Distribütörler yaparlar. Bazı firmalarda bayilikler de Distribütörlüklere bağlı olarak çalışır. Örnek olarak Turk Telekom firmasının Mersin'de Distribütörlerinden birisi Merpa'dır. Merpa'ya bağlı olarak çalışan yüzlerce bayi bulunmaktadır ve Merpa bu bayilerden de sorumlu olarak işlerini yürütür. Ürünlerin temin edilmesinden ödemelere kadar bayilere Distribütörler yardımcı olurlar. Yine örnek vermek gerekirse herkesçe tanınmış Starbucks firmasının Türkiye Distribütörü Shaya Gruba aittir. Firmanın Türkiye faaliyetlerini bu firma yapmaktadır. Distribütörlük ciddi bir yatırım ve ekip gerektiren bir iştir.Türkiye'de Distribütörlük Veren Firmalar

Ülkemizde Distribütörlük veren bir çok firma bulunmaktadır. Bölge Distribütörlüğü olarak adlandırılan bu hizmet, en fazla Distribütörlük veren firmaları aşağıda sıraladık.


Bosch: Almanya'nın tanınmış markası Boscj, Türkiye grubu bölge ve alt bölge olmak üzere Distribütörlük vermeye devam ediyor. Bosch'dan Distribütörlük almak isteyenler aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilir.
Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres: Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark A Blok 34854 Maltepe İstanbul
Telefon: 0 (216) 388 24 00
Web: www.bosch.com.tr


Vestel: Vestel, bölge Distribütörlükleri vermeye devam ediyor. Türkiye'de önemli beyaz eşya üreticisi Vestel'den Distribütörlük almak isteyenler aşağıdaki bilgilerden yararlanabilir.

Adres: Levent 199, Büyükdere Caddesi, No:199, 34394 ŞİŞLİ / İSTANBUL
Telefon: 0850 222 4123
Web: www.vestel.com.tr


Türk Telekom: Türk Telekom, Avea'yı da satın alarak büyümesine devam ediyor. Türk Telekom çatısı altında bölge Distribütörlükleri verilmeye devam ediliyor. Aşağıdaki bilgilerden firmaya ulaşarak Distribütörlük talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul
Adres:Esentepe Mahallesi, Salih Tozan Sokak, Karamancılar İş Merkezi, D Blok, No:16 Şişli 34394 İstanbul
Telefon: 0 212 309 10 00 – Faks: 0 212 306 10 10

Ankara
Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler Ankara
Telefon: 444 1 444 / 444 4 564 (KMH)
Faks: 0 312 306 07 32

Türk telekom bayilik konusuna da bakınız.

 
Sütaş: Süt ve süt ürünlerinde tanınmış bir marka olan Sütaş Distribütörlük vermeye devam ediyor.

Adres: Çayır Mah.No:44-1 Macunköy Yenimahalle / ANKARA
Telefon 0 312 354 87 15-16
web: www.sutas.com.tr

 
Vodafone: Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan operatör devlerinden birisi de Vodafone'dir. Vodafone'dan Distribütörlük almak isteyenler aşağıdaki iletişim adreslerinden yararlanabilir.

Adres: İdealtepe Mah. Denizciler Cad. Dik Sok. NO: 12-10 Posta Kodu: 34841 Küçükyalı Maltepe / İstanbul
Telefon: 0850 5421010
Web: www.vodafone.com.tr

Vodafone bayilik konusuna da bakabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.