Hızlı Bayilik, Türkiye'nin En Aktif Bayilik Portalı

Hızlı Bayilik, Türkiye'nin En Aktif Bayilik Portalı

Hızlı Bayilik sitesi, Türkiye'de en etkili bayilik portalları arasında en iyi olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. Sektörde şeffaflık yaratma amacıyla artık tüm hitler aylık bazda açık olarak paylaşılacaktır.

Hızlı Bayilik, Türkiye'nin En Aktif Bayilik Portalı
  Adeta reklam savaşlarının olduğu bayilik - franchising sektöründe emin adımlarla ilerleyen Hızlı Bayilik, Türkiye'nin en uğrak bayilik portalı olduğunu da kanıtlamaktadır. Reklam çöplüğüne dönmüş rakiplerimizi gördükçe, daha temiz ve şeffaf bir siteyi kullanıcılarımıza sunmak için çalıştık. Tüm bu alt yapı çalışmalarımızı gerçekleştirirken yaklaşık 3 yıldır hiçbir reklam almayan ve reklam tekliflerini geri çeviren tek site olduk! Çünkü biz, sadece para odaklı çalışmıyor, girişimcilerimizin iyi yerlere gelebilmeleri adına hizmetimizi sunuyorduk.


Yıl 2015
Hizlibayilik.com alt yapı çalışmalarını oluşturduk ve yol haritamızı hazırladık. Bayilik veren firmaların tanıtımlarını ücretsiz tanıtımlarını yapabileceği bir ortam sunma amacıyla yola çıktık. Sitemiz iyi yerlere gelene kadar hiçbir reklam alımı gerçekleştirmedik. Firmaların tanıtımlarını ücretsiz olarak gerçekleştirdik ve daha etkili kelime odaklı çalışmalara yöneldik. 2015 yılında 6 ay sonunda günlük 200 üzerinde ziyaretçi sitemize uğramaya başladı.


Yıl 2016
Sektörün daha iyi yerlere gelebilmesi adına hangi çalışmalar yapılması gerektiğini planladık. Girişimcilerin "kararsız" olduklarını tespit ettikten sonra "iş fikirleri" bölümümüzü hayata geçirdik ve farklı sektörler ile alakalı yol gösterici makaleleri yayına aldık. Aynı zamanda bayilik firmalarının tanıtımlarını da aksatmadan devam ettik ve girişimcilere ulaştırdık. Daha şeffaf bir hizmet verebilmek için yine bu yılda hiçbir şekilde reklam almadık ve tüm reklam tekliflerini geri çevirdik. Aylık gösterim bazı aylarda 100 binleri bile geçti ve hedefimize emin adımlarla ilerlemeye devam ettik, tüm firmaların tanıtımlarını ücretsiz olarak girişimcilere ulaştıracaktık.


Yıl 2017
Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edildi. Hızlı Bayilik için daha kurumsal bir yapı oluşturma adına temamızda değişiklikler yaptık. Güncellemelerimiz iyi tepki verdi ve aylık 100 bin üzerinde sayfa görüntülemeyi kullanıcılarımıza sunduk. Tüm ziyaretçilerimizin sorularına hızlı olarak çözüm bulduk ve firmalar ile girişimciler arasında artık bir köprü görevi görüyorduk!


İnanmak, başarmanın yarısıdır: Yıl 2018

Bayilik veren firmalar portalı olarak 2018 yılına gelindiğinde ise artık tanınan bir marka olmayı başardık. Rakiplerimizin tüm engellemelerine, saldırılarına karşı ayakta kaldık ve çalışmalarımıza devam ettik. Günlük 2 bin ziyaretçiye kapılarını açan Hızlı Bayilik, aylık 150 bin üzerinde sayfa görüntülenme sayısına da ulaşmıştır. Firmaların sesini daha hızlı duyurabilmesi ve girişimcilere en etkili yoldan ulaşabilmesi adına "hedef kitle" odaklı sponsorluk alımlarına da başladık. 

Ancak; girişimcilere faydalı olamayacak, kağıt üzerinde kurulan ve hiçbir değeri olmayan reklam tekliflerini de geri çevirdiğimizi belirtelim. Ayrıca Hızlı Bayilik'in hit bilgileri de bundan sonra aylık olarak paylaşılacak, bu sektöre şeffaflık getirme adına büyük bir yenilik daha yapılacaktır. Sitemizi takip ettiğiniz için tüm ziyaretçi ve firmalara teşekkürü bir borç biliriz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.