Pigro Coffee bayilik fırsatı

Pigro Coffee bayilik fırsatı

Pigro Coffee Shop, Türkiye genelinde açılacak şubeleri için yeni girişimciler bekliyor. Kahve bayilik veren firmalar arasında yer alan Pigro'ya ulaşmak için iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Pigro Coffee bayilik fırsatı
2003 yılında her zaman iyi ve taze kahve parolası ile yola çıkan şirketin yeni projesi olan Pigro Coffee Shop, 14 yıllık tecrübesiyle klasik İtalyan kahvesini ve son dönemde sektörde yükselişe geçen 3. nesil kahve anlayışını bir araya getirerek tüm kahve aşıklarının beklentilerine cevap vermek için çalışıyor.

İsimlerinden anlaşıldığı gibi bir grup kahve aşığı tembeller. Fakat söz konusu kahve olduğunda bu tembellikten sıyrılıp en iyi kahveyi, kahve severlerle buluşturmak için yorulmak bilmeden çalıştıklarını ifade ediyorlar. 
Firmanın hizmetleri arasında, tüm barista eğitimleri, cafe danışmanlık hatta kahve satışı bulunuyor.

Firma yetkilileri projelerinin yeni olmasına rağmen, sektör geçmişinin vermiş olduğu bilinirlikle, franchise konusunda yoğun talep aldıklarını ve çok kısa sürede dört ayrı şehirde franchise ön sözleşmelerini imzaladıklarını belirtiyorlar. Kısa bir süre için geçerli olan franchise tekliflerinde isim hakkı ve cirodan pay almıyorlar. 

Pigro Coffee Shop Franchise Şartları:

-          Franchise alacak kişilerin kahveyi sevmeleri ve bir ticari geçmiş ya da kurumsal bir firmada iş tecrübesine sahip olması bekleniyor.

-          İsim hakkı bedeli kısa bir süre için alınmayacaktır.

-          Aynı şekilde kısa bir süre için cirodan pay alınmayacaktır.

-          Cafe açılacak olan lokasyonlarda aranılan özellikler, bir AVM ya da yoğun insan trafiği olan ana caddelerde olmasıdır.

-          Cafe açılacak olan yerin mutlaka açık alana sahip olması gerekmektedir.

-          Verilen destekler; lokasyon seçimi, sürekli eğitim desteği, reklam desteği, personel desteği, bölge koruması.

-          Yatırım bedeli metrekare ve konsept seçimine göre değişmekle beraber, ortalama metrekare başına 2,500 TL civarındadır. 


Pigro Coffee iletişim:

Telefon: 0533 358 87 10 
e-posta: info@pigrocoffee.com
Adres: Yalı Mahallesi, 
Beşçeşmeler sokak, no: 7/A Maltepe/ İstanbul 
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.