Joy Pizza bayilik şartları


Joy Pizza bayilik şartları

Pizza bayiliği almak isteyen girişimciler için Pizza bayilik kategorimizde tüm bayilik veren Pizza firmalarına ulaşabilmeniz mümkündür. Joy Pizza bayilik bilgileri ve şartları...

sponsorlu reklamlar
Joy Pizza bayilik şartları
05 Nisan 2016 Salı 18:46 tarihinde paylaşıldı.
Sponsorlu bağlantı
 Joy Pizza bayilik sistemiyle  Türkiye'nin tüm şehirlerine yayılmayı planlayan Joy pizza,   franchising  koşulları ile yatırımcısına büyük kolaylıklar sağlıyor. Ekonomik yatırım şartları, gıda sektörüne adım atmak isteyen girişimcileri Joy pizza'ya yönlendiriyor. Profesyonel yönetimi, tecrübelikadrosu, kurumsal yapısı ile yatırımcıya güven teşkil eden marka, oldukça karlı bir iş olanağı sunuyor. Kar marjı yüzde 100'lere varan Joy pizza, hizmet sektörünün en gözde yatırım araçlarından.

Joy  pizza,  bayilik  sözleşmesi  imzaladığı   andan  itibaren  yatırımcının  üzerinden desteğini  çekmiyor. Verdiği destekler arasında, tüm personelin eğitimleri, tüm sarf malzemelerinin temini, yıl boyu devam eden reklam ve PR çalışmaları bulunuyor Joy pizza sürekli gerçekleştirdiği denetlemelerle tüm şubelerinde kalite standardını aynı düzeyde tutuyor. 

Joy pizza yatırımcısının genel profili; kendi işinin sahibi olmak isteyen genç evli çiftler genç ve çalışma azmi olan emekliler belirli bir birikimi olan ve bu birikimi değerlendirerek kendi işini kurmak isteyen orta kademe yöneticiler,  zaman  zaman da yan gelirlerini  artırmayı düşünen ve yanına güvendiği bir ortağı alarak daha fazla kazanmayı hedefleyen iş adamları oluşturmaktadır.

İşinize sahip çıkıp gereği olan kişisel çabanızı ortaya koymanız
İşi sistemin kurallarına uygun olarak yürütmeniz
Sistemi ve markayı yükseltmek için bildiklerinizi ve bilgilerimizi sürekli paylaşmak
Her türlü koşulda kalite hijyen ve hizmet anlayışından taviz vermemeniz
Marka ve sistemle rekabet etmemeniz.

İyi bir açılış kampanyası işletmenin uzun vadeli başarısının anahtarıdır. Bu amaçla yapılacak promosyonlar ve reklam çalışmaları merkez ve yatırımcıyla ortak olarak alınan kararlarla belirlenir. Bu alanda kullanılmak üzere açılış aşamasında harcanacak olan miktar belirlenir ve yatırımcının bu harcamaları yapıp yapmadığı merkez tarafından kontrol edilir..Bu harcamanın organizasyonu yatırımcıyla birlikte yapılır ve bu miktar bitene kadar tüm reklam harcamaları bu bütçeden karşılanır.

Joy pizza Franchising ile verilen hizmet ve destekler şunlardır;

Yatırımcının belirttiği lokasyonlarda karlılık fizibilitesinin yapılması veya yatırımcının talepleri doğrultusunda uygun lokasyon tespitinin yapılarak aday yerlerin belirlenmesi;

a. Lokasyon Tespiti,

b. Belirlenen Lokasyonda, uygun mağazanın bulunması,

c. Aday mağazaların karlılık fizibilitelerinin yapılması


Mimari Projelendirme;

a. Belirlenen yere uygun 3 boyutlu mimari tasarım ve uygulama projesinin hazırlanması,

b. Projeye uygun iş akışlarının belirlenmesi,

d. Hazırlanan Mimari Projenin uygulaması esnasında denetiminin yapılması,

e. Dekorasyon malzemelerinin temininde danışmanlık hizmetlerinin verilmesi,

Not : İstenildiği takdirde anahtar teslimi olarak da Joy pizza Restauranttı yapılmaktadır.


Mağaza Açılışı;

a. Yatırımcı ile birlikte açılış organizasyonun ve tanıtıcı faaliyetlerin planlanması,

b. El ilanı, Masa mönüsü, Radyo reklamı ve Bilbord gibi tanıtıcı reklam tasarımlarının hazırlanması, 

c. Açılış döneminde, diğer mağazalardaki tecrübeli personelin ve Joy pizza kadrolu personelinin desteğinin sağlanması,

İki tarih arası, istenirse belli saat aralıklarına göre Ürün / Boyut / Ödeme Şekli / Stok / Maliyet vb. detaylarda her türlü raporların, 

İŞLETME

Düşündüğünüz bölgede yatırım için ayırdığınız bütçeye uygun metrekare/Mevki araştırması ve açmayı kararlaştırdığınız yerde mimari proje tasarımı yapılır.Yaklaşık 4-5 hafta içinde proje, inşaat, tesisat ekipman, dekorasyon v.s. Joy pizza 'nın çalışmakta olduğu taşeronlar ve sizden gelecek öneriler doğrultusunda tamamlanır.
Joy pizza dükkan m2'si yaklaşık 50 m2 olacak…
Ortalama anahtar teslim dükkan maliyeti m2' si 1000 TL gibi hesaplanmaktadır.
Sponsorlu bağlantıBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Hızlı Bayilik Bayilik veren firmalar
  2020 © Bayilik veren firmalar - Yeni İş Fikirleri, Bayilik 2020