Vodafone bayilik 2016 Vodafone bayilik şartları


Vodafone bayilik 2016 Vodafone bayilik şartları

Türkiye'nin 3 gsm operatöründen diğeri Dünya devi Vodafone bayilik vererek yeni girişimciler ile ortak çalışmaya devam ediyor. Sizde Vodafone bayilik başvurusu yaparak iş sahibi olabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Vodafone bayilik 2016 Vodafone bayilik şartları
25 Şubat 2016 Perşembe 14:15 tarihinde paylaşıldı.
Sponsorlu bağlantı
 Türkiye'nin gsm dev şirketi Vodafone bayilik, ülkemizde yer alan ve aktif olarak hizmet sunan telekomünikasyon şirketleri arasında lider konumda olan markalardan biridir. Sadece ülkemiz içerisinde değil, tüm dünya genelinde bir çok farklı ülkede hizmet sunan bir dünya markasıdır. Şu anki verilere göre Türkiye’de 19,5 milyonun üzerinde abonesi bulunan Vodafone Türkiye'nin ikinci büyük mobil operatörü konumundadır.

Vodafone Bayilik Şartları 2018

Ülkemiz içerisinde en çok aboneye sahip olan lider markalardan biri olması size inanılmaz oranda bir müşteri potansiyeli sunuyor. Telekomünikasyon sektöründe lider konumda olan bir markanın hizmetlerini sunarak oldukça kazançlı bir işe sahip olabilirsiniz. Nitekim reklam hususunda sürekli olarak güncel kampanyaları ve projeleri hayata geçirmesi, sizlere de sürekli olarak büyümekte olan bir müşteri kitlesi sunmaktadır. 2012-2013 yıllarındaki %20’ye yakın olan büyümeyi baz alırsak bu konuda ne kadar haklı olduğumuz açıkça görülecektir.

Vodafone Bayilik Bilgileri

Vodafone, bayilik şartları seçeneklerine göre değişmektedir. Nitekim, Vodafone’da üç farklı bayilik bulunmaktadır. Bunlardan ilki silver, ikincisi shop ve üçüncüsü store şeklindedir. Her bir bayilik seçeneğinin kendine özel şartları bulunmakta. Almak istediğiniz bayiliğe göre de farklı dekor düzenlemeleri yapmalısınız. Gerek bu seçeneklere gerekse de diğer bir çok farklı unsura göre bayilik konusunda ki şartlar değişmektedir. Bu nedenle bölge müdürlükleri ya da genel iletişim seçenekleri üzerinden bu konu hakkında çok daha kapsamlı, doğru bilgiler elde edebilirsiniz.


Vodafone bayilik açma maliyeti

Açmak istediğini bayiliğin türüne ve lokasyonuna göre maliyet değişkenlik gösteriyor. Örneğin büyük şehirlerde bir işlek bir caddede açmak istediğiniz bayiliğin maliyeti 350 bine kadar çıkabilirken küçük yerlerde ise 20-25 bin TL olabiliyor.

Vodafone bayisi olmak karlı mı?

Diğer operatörlerle karşılaştırdığımızda yeni hat abonelerinde, TL yüklemelerinde ve diğer satılan hizmletlerde, gerek verilen primler gerekse kar oranları Vodafone’ da daha fazladır. Bu da Vodafone’u, kazanç konusunda diğerlerinden bir adım öne çıkarmaktadır.

Vodafone bayilik İletişim Bilgileri

Adres: Mehmet Akif Mah. İnönü Cad. Star Sk. No:2 – İkitelli 34306 İSTANBUL

Telefon: 0212 448 70 00
Faks: 0212 448 77 77

Vodafone Bayilik Bölge Müdürlükleri

Doğrudan bölge müdürlükleri ile iletişime geçerek, o bölgelerden birinde yer alıyor iseniz daha net bilgi almanız ve iletişim kurmanız mümkün olacaktır.

Vodafone İstanbul Bölge Müdürlüğü / Erenköy
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 284 Erenköy İstanbul

Vodafone İstanbul Bölge Müdürlüğü / Mecidiyeköy
Abide-i Hürriyet Cd. No:11 Şişli İstanbul

Vodafone İstanbul Bölge Müdürlüğü / Bakırköy
Fişekhane Cd Yaşar Apt No : 52/1 Bakırköy İstanbul

Vodafone Ankara Bölge Müdürlüğü
Ankara Gazi Bulvarı No:12 Onur İşhanı Ankara

Vodafone İzmir Bölge Müdürlüğü
İsmet Kaptan Mh. Şair Eşref Bulvarı No:34 İzmir

VodafoneAntalya Bölge Müdürlüğü

Antalya Deniz Mh. Konyaaltı cad. No:24 Antalya

Vodafone Bursa Bölge Müdürlüğü
Aktar Hüssam Mh. Ahmet Hamdi Tanpınar Cd. No :25 Osmangazi Bursa

Vodafone Diyarbakır Bölge Müdürlüğü
İstasyon Cd. Mevlana 1 Apt. Altı 15/A Diyarbakır

Vodafone Adana Bölge Müdürlüğü
Atatürk Cd. Rüya Apt. Zemin Kat No:86 Adana
Sponsorlu bağlantıYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • Orhansakin 2 yıl önce yorumlandı

   balıkesir akçayda bayilik açmak istiyorum şartlarınız nedir

  
  
  Hızlı Bayilik Bayilik veren firmalar
  2019 © Bayilik veren firmalar - Yeni İş Fikirleri, Bayilik 2019