Chicky Döner Bayilik veriyor


Chicky Döner Bayilik veriyor

Chicky Döner Bayilik koşulları ve döner bayilik veren firmalar listesi aşağıda açıklamada yer almaktadır.

Sponsorlu reklam
Chicky Döner Bayilik veriyor
31 Aralık 2015 Perşembe 15:25 tarihinde paylaşıldı.
Sponsorlu bağlantı
 Chicky Döner Bayilik şartları : 2010 yılındafaaliyete başlayan firma, Afyonkarahisar’da ortağım Buğra Yalçın’la beraber kurduğumuz Chicky, bugün 8 ayrı ilde 25 restoran işletiyor ve Türkiye’de doğmuş markalar arasında en yaygın olan fast-food zincirlerinin başında geliyor. İzmir’de açtığımız 11 şubeden sonra 2013 itibariyle İstanbul’da şube açmaya başladık. Önümüzdeki dönemde başta İstanbul ve Ankara olmak üzere Anadolu’da bulunmadığımız bölgelerde yeni lezzet noktaları açarak, standartlarımızı pekiştirmek, yeni iş olanaklarını girişimcilerle paylaşarak markamızı uluslararası pazara taşımak istiyoruz.

Chicky Döner Bayilik ve Bayilik ŞartlarıChicky olarak başarı için çok yoğun çalışan Türkiye’den çıkmış bir markaya inanan ve gönül veren başarıya odaklı bir takımımız var. Şu anda toplam 25 şubemizin büyük bir bölümü franchisee’lerimiz tarafından işletiliyor. Bizimle çalışma ve kazanma isteğinde olan tüm bayi adaylarına şimdiden teşekkür ederim. Arif Gürcan ( Kurucu )

Chicky Döner Bayilik koşulları

ANLAŞMA: Franchise Anlaşma süresi dükkanın açıldığı günden itibaren 10 yıldır. Bu süre içinde cirodan veya kardan herhangi bir pay alınmamaktadır.
TEDARİK: İşletmenizde kullanacağınız gıda maddeleri, ambalaj-reklam malzemelerinin tedariği tarafımızdan yapılmaktadır.
Açılış Süreci: Şube açılacak nokta belirlendikten ve bayi söz konusu dükkanı kiraladıktan sonra franchise sözleşmesi yapılacaktır. Buna müteakip şube 30 gün içinde açılışa hazır hale getirilecek bu süre içerisinde bayinin veya restoranın başında duracak olan personelin yakın şubelerde eğitim alması sağlanıyor olacaktır.
YATIRIM BEDELİ: Dükkanın açılacağı lokasyona göre ‘CHICKY Express’ ve ‘CHICKY Plus’ adında iki dükkan konsepti vardır.
KARLILIK: Satışa konu malzemelerin maliyeti satış fiyatının yarısı kadardır. Yani 5 TL’lik bir Chicky’nin maliyeti 2, 5 TL’dir. İşletme giderleriyle birlikte günlük başabaş noktası 3000-6000 TL kira aralığındaki bir dükkan için 900-1200 TL civarındadır. Bu rakam kira bedeline ve personel giderlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Söz konusu rakama ulaşmak için günlük 100-120 adet dürüm satmak yeterli olacaktır. Bu rakamın altında ciro yapan veya zarar eden hiçbir şubemiz bulunmamaktadır.

2000 TL günlük cirolu bir nokta aylık 10. 000 TL üzerinde kar sağlayan bir işletme olarak faaliyette kalacaktır. Günde 9. 000 TL ciro yapan bayimiz de 900 TL ciro yapan şubemiz de vardır. Nasıl ki aynı altını satan 2 sarraftan biri günde 2 tane satarken diğeri 200 tane satıyorsa aynı durum her sektör için söz konusudur. İşine değer veren, takip eden, temizliğe müşteri memnuniyetine özen gösteren şube her zaman kazanacaktır.

1- CHICKY EXPRESS KONSEPT BAYİLİK

Genellikle büyük şehirlerde ve paket servis odaklı açılacak işletmelerde başvurduğumuz sistem, express, küçük metrekareli, paket servis yoğun çalışan noktalardır. 30-60 metrekare arasındaki dükkanlar express şube açmak için yeterlidir.

CHICKY EXPRESS KURULUM MALİYETİ:

İsim hakkı bedeli(10 yıllık)
Mimari proje
Tadilat (Genel inşaat uygulamaları, tesisatlar)
Dekorasyon (masa-sandalye tefrişatı, aydınlatmalar)
Mutfak ekipmanları (Camlı inoksan döner ocakları, Paslanmaz tezgah ve ekipmanlar, pişiriciler, havalandırma sistemi, kullanılacak araç ve gereçler)
Restoran pos otomasyonu (Ciro takibi yapan, Numara kayıtlı bilgisayar sistemi, caller ID, yazıcı)
Reklam çalışmaları (iç-dış görseller, menuboard, 20.000 broşür, 2.000 magnet ve motor kasaları giydirmesi)
Üniformalar
Chicky express için A dan Z ye anahtar teslim fiyatı, isim hakkı bedeli dahil 60.000 TL+KDV’dir.

2- CHICKY PLUS KONSEPT BAYİLİK

Paket servis yoğunluğu kadar salon servisi yoğunluğu da olan işlek bölgelerdeki (üniversite civarı, yürüyüş yolu vb. ) lokasyonlardaki, tabela değeri yüksek minimum 80-100 metrekare büyüklüğündeki, salon kapasitesi 30 kişiyi ağırlayabilecek dükkanlar için uyguladığımız konsepttir.

CHICKY PLUS KURULUMU MALİYETİ

İsim hakkı (10 yıllık)
Mimari proje
Tadilat (Genel inşaat uygulamaları, tesisatlar, personel soyunma odası, idari büronun yapılması)
Dekorasyon
Salon kapasitesine uygun masa sandalye tefrişatı ve diğer dekorasyon çalışmaları
Mutfak ekipmanları (Camlı inoksan döner ocakları, Paslanmaz tezgah ve ekipmanlar, pişiriciler, havalandırma sistemi, kullanılacak araç ve gereçler)
Restoran pos otomasyonu (Ciro takibi yapan, Numara kayıtlı bilgisayar sistemi, caller ID, yazıcı)
Reklam çalışmaları (iç-dış görseller, menuboard, 50.000 broşür, 5.000 magnet ve motor kasaları)
Üniformalar
Chicky Plus için A dan Z ye anahtar teslim fiyatı, isim hakkı bedeli dahil 90.000 TL+KDV’dir.
Chicky Döner Bayilik Başvurusu
Chicky Döner Bayilik, Chicky Döner Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler aşağıdaki irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

Chicky Döner Bayilik İletişim Bilgileri
ADR: Büyükdere Cad. No:44 Mecidiyeköy / İSTANBUL
TEL: 0212 258 32 69
GSM: 0507 226 60 03

Bayilik veren fast food firmaları sitemiz hızlı bayilik ile hızlıca ulaşmanız mümkündür.

Sponsorlu bağlantıBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Hızlı Bayilik Bayilik veren firmalar
  2019 © Bayilik veren firmalar - Yeni İş Fikirleri, Bayilik 2019