Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Bu sayfadan Türk Telekom müşteri hizmetleri bağlanma numarasına ulaşabilir, Turk Telekom iletişim seçenekleri sayesinde tüm operatör işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

  Türk Telekom, PTT'nin telekomünikasyon ve posta hizmetlerinin birbirinden ayrılmasıyla devlet tarafından kurulmuş bir şirkettir. Ülkemizde telekomünikasyon hizmeti sunmaya devam etmektedir. Faturalı ve faturasız telefonlarınızdan müşteri hizmetlerini arayarak işlemlerinizi daha kısa sürede yapabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma adımlarını sayfamızdan inceleyebilir ve nitelikli hizmetten yararlanmaya başlayabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma adımlarına, ücretlendirmelere ve müşteri hizmetleri ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak
 
 
Türk Telekom faturalı ya da faturasız hatlarından yapacağınız aramalarda, ev/ iş yönü arama fiyatlarına göre ücretlendirilirsiniz. Yurt içi ücretlendirmesi her yöne ve sabit hatta kullanım hakkınız varsa tarifenizden düşecektir. Kullanım hakkınız yoksa sabit hat yönü fiyatlandırması ile ücretlendirilirsiniz. Faturasız hatlardan yapacağınız ilk 500 Türk Telekom müşteri hizmetleri aramalarının ilk 25 saniyesi ücretizdir. İlk dakika sonu 60 kuruş, 1 dakikadan uzun konuşmalar ise dakika başı 60 kuruş olarak ücretlendirilir. Faturalı hatlardan yaptığınız görüşmelerde 500 aramada ilk 30 saniye ücretsizdir. Sonrasında dakika başına 60 kuruş ücretlendirme yapılır. Türk Telekom müşteri hizmetlerinden tarifeler, paketler, yurt dışı aramaları ve kullandırımları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Her türlü şikayetinizi, talebinizi ve önerinizi iletebilirsiniz. Direk olarak müşteri temsilcisine bağlanarak işlem yapmak için, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Dilerseniz tüm işlemlerinizi Türk Telekom online şubeden de gerçekleştirebilir (https://www.turktelekom.com.tr), müşteri temsilcisini arayarak sıra beklemek zorunda kalmazsınız.
 
 
TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREK BAĞLANMA
 
1. İşe 444 1 444 numaralı Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak başlayın.
2. Karşılaşacağınız komuttan sonra, sırasıyla 1 rakamını ardından tekrar 1 rakamını tuşlayın. 
3. Sonrasında arka arkaya 3 ve 1 rakamlarını tuşlayınız.
4. Karşılaşacağınız son menüden sonra ise 4 rakamını tuşlayarak, temsilciye direk bağlanabilirsiniz. 
 
Sayfamızda yer alan bilgilerle müşteri temsilcisine direk bağlanma adımlarını öğrenebilirsiniz. Paket bilgileri ve değişiklikleri, fatura ödemeleri, yurt dışı aramaları, ödemeler vb. gibi çeşitli operatör işlemlerinizi kısa sürede yapabilirsiniz. Yukarıdaki direk bağlanma kısa yol adresleri,  Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasından alınarak buraya eklenmiştir. Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon firmasından her türlü işleminizi müşteri hizmetleri sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri bağlanma sayfasından da Ziraat Bankası'nın müşteri temsilcisi numarasına ulaşabilir ve hemen çağrı merkezine bağlanabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.