Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Bu sayfada yer alan bilgilerle Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma numarasını öğrenebilir, siz de hemen müşteri temsilcisine ulaşarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

  Bankalar sundukları yeni teknolojiler ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle Ziraat Bankası bankacılık teknolojilerinde mobil ve ileri dönem teknolojileri kullanarak müşterilerinin bankaya ulaşabilmesini kolaylaştırıyor. Siz de bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını deneyerek hemen müşteri temsilcisine bağlanabilir, para transfer işlemleri, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, bilgi güncelleme, bilgi alma, yatırım işlemleri, mevduat işlemleri, hesap açma, bakiye sorgulama, kayıp/çalıntı bildirimi ve her türlü bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir çok banka müşterisi müşteri hizmetlerini aradığında "müşteri temsilcisiyle konuşmak istiyorum" diye şikayette bulunmaktadır. Aslında olduğu gibi müşteri hizmetlerine bağlanmak çok da zor değildir, bu sayfadaki bilgileri kullanarak siz de anında müşteri hizmetlerine bağlanın ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirin.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanma 2020
Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 
0850 220 00 00'ı arayarak siz de tüm bankacılık işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. 7 gün 24 saat Ziraat müşteri hizmetlerini arayarak siz de hesap işlemleri, para transferleri, yatırım işlemleri, kart işlemleri, Ogs ve Hgs işlemleri, şifre ve ödeme işlemleri, internet bankacılığı destek işlemleri, başvuru ve başvuru sonucu takibi, bilgi alma gibi pek çok faydalı işlemleri anında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sizlere önerimiz Ziraat Bankası oldukça yoğun çalışan bir banka olduğundan dolayı müşteri hizmetleri de gün boyu sıra oluşmakta ve yoğun olmaktadır. Bundan dolayı siz de Ziraat Bankası internet bankacılığı şifrenizi oluşturduktan sonra Ziraat Bankası internet bankacılığına (https://www.ziraatbank.com.tr) giriş yapabilir ve bankacılık işlemlerinizi sıra beklemeden te bir tıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili sayfa: Ziraat Bankası internet şifresi alma

1. İlk olarak 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayın.
2. Daha sonra sesli komut sistemi sizi karşıladığı sırada 6 tuşuna basın.
3. Sonrasında ise T.C. kimlik numaranızı tuşlayın.
4. İşlem yapmak istediğiniz kartınızın numarasını tuşlayın.
5. Sonrasında yeni menüler sayıldığı sırada 0 (Sıfır) tuşuna basarak müşteri hizmetlerine bağlanın.


Yukarıda yer alan kısa yol tuşlarını tuşlayarak siz de hızlı bir şekilde Ziraat Bankası'nın müşteri temsilcisiyle bankacılık işlemleriniz hakkında görüşme yapabilirsiniz. Yukarıda yer alan direk bağlanma yolu 2019 yılına ait güncel bir bilgidir ancak bankalar sık sık kısa yol tuşlarını değiştirerek tüm müşterilerine eşit davranmak için bu yöntemi kullanmaktadır.

 

Ayrıca Ziraat Bankası'nın Ziraat mobil uygulamasını cep telefonunuza indirip giriş yaparak da banka işleminizi mobilden yönetebilirsiniz. Ziraat Bankası'nın müşteri hizmetlerini aradığınızda sesli yanıt sisteminin dışında menü tuşları aşağıdaki şekildedir:

1 Tuşu: Kart işlemleri
2 Tuşu: Bankacılık işlemleri
3 Tuşu: Şifre işlemleri
4 Tuşu: İnternet ve mobil bankacılık işlemleri
5 Tuşu: Ogs ve Hgs işlemleri
6 Tuşu: Bankamız ürünleri hakkında bilgi alma ve başvuru işlemleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin 2. Yöntem:

 1. İlk olarak Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan "444 00 00" numarasını arayın.
 2. Sonrasında karşınıza çıkan menüde "1" tuşlaması yapın.
 3. Daha sonra ise gelecek menüde "6" tuşuna sonrasında ise "0" tuşunu tuşlayın.


Sizler için tüm bankaların direk bağlanma yollarını sitemizde paylaşarak bankalara hızlı bir şekilde ulaşmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sayfamızda yer alan bilgilerle siz de Ziraat Bankası iletişim hattını arayabilir, 7/24 hiçbir zaman kaybetmeden eft, havale gibi para transfer işlemlerinin yanı sıra kredi başvurusu, kredi başvuru sonucu sorgulama, kart işlemleri, kredi kartı başvurusu gibi banka işlemlerinin yanı sıra pek çok bankacılık işlemlerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki bilgilerle siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma 2020 yollarını öğrenebilir, hemen müşteri temsilcisiyle görüşebilir ve işlemlerinizi müşteri temsilcisinden anında gerçekleştirebilirsiniz. Bu konu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak, şikayet ve öneride bulunmak istiyorsanız aşağıda yer alan yorum bölümümüzü de kullanabilirsiniz.

Öğrenciye kredi
Sicili bozuk olanlara kredi
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.