Hızlı Bayilik: Bayilik Veren Firmalar 2021 ve İş Fikirleri - Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikası

 Gizlilik Politikası / Privacy Policy

Hizlibayilik.com olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı gösteriyor sitemizde geçirdiğiniz zaman zarfında bunu sağlamak için çaba gösteriyoruz. Yayınlanan içerikler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yani yer sağlayıcı olarak yayınlanmaktadır. Sitemizde yer alan içeriklerin kanunan aykırılığı durumunda lütfen iletişime geçiniz.

Log Dosyaları:

Birçok web sunucundaki gibi HizliBayilik.com da istatik amaçlı olarak log dosyaları kaydı alınmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, tarayıcınız, işletim sistemi ve siteye giriş çıkış saatleriniz gibi standart bilgilerdir. Log dosyarı kesinlikle istatistiksel amacı dışında kullanılmamaktadır.

Dış Bağlantılar:

Hizlibayilik.com sitesi, birçok dış bağlantıya izin vermektedir. Hizlibayilik.com link verdiği sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir. Söz konusu bağlantı verme şekli hukuken ''atıfta bulunma'' olarak değerlendirilir.

Yorumlar:

Sitemizde bulunan içeriklerin alt kısmında bulunan yorum yapma modülünü kullanan kullanıcıların yazdıkları yorumlar düzeltme yapılmaksızın yayınlanmaktadır. Bu nedenle yorum yapan kullanıcıların verdiği iletişim kanalları yoluyla kendisine bir firma yada şahıs tarafından ulaşılması ve bunun sonucunda doğabilecek sorumluluk yorum yazan şahsa aittir. Sitede yorum yapan tüm kullanıcılar bu maddeyi kabul etmiş sayılır.

İletişim:

Hizlibayilik.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerilerinizi iletisim@hizlibayilik.com 'a iletebilirsiniz.


2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.