Hızlı Bayilik: Bayilik Veren Firmalar 2021 ve İş Fikirleri - İletişim


İletişim


İmtiyaz Sahibi:  NECATİ ÖZTÜRK

E-posta:
 kredibankalar@gmail.com


Facebook:
facebook.com/hizlibayilik

Uyarı: Firmanızın Hızlı Bayilik sitesine eklenmesini istiyorsanız, firma kurulumundan itibaren minimum 2 yıl geçmesi gerekmektedir. Tanıtım için bu şartı tamamlamamış firmalar sitemizde ücretli/ücretsiz tanıtım için kabul edilemez.
 
Firmanızın Hızlı Bayilik'te yer alabilmesi için firmanıza özel olarak hazırlanmış internet sitesinde "franchising - bayilik" bölümü yer alması gerekmektedir.

Şikayet yada görüşleriniz bizim için önemlidir. Hizlibayilik.com ile ilgili şikayet, öneri yada görüşleriniz için e-posta yada sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hızlı Bayilik, 2015 yılında kurulmuş bir girişimcilik portalıdır. Sitemizde yayınlanan içerikler tamamen ücretsiz olarak sunulmakta olup firmalardan tanıtım için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Sitemiz "reklam odaklı" açılmamış olup tamamen girişimci ve girişimciliğin desteklenmesi ve yeni işlerin kurulması adına açılmış bir projedir.

Herhangi bir konuyla alakalı rahatsızlık duyuyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz halinde ilgili konu editörlerimiz tarafından incelendikten sonra gerekli görüldüğü taktirde 48 saat içerisinde yayından kaldırılacaktır.

Diğer sayfalar:

Gizlilik Politikası
Kurumsal
Firma Ekle
Reklam


2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.