50 Bin TL İle Yapılacak İşler 2021

50 Bin TL İle Yapılacak İşler 2021

Bu sayfadan 50 Bin TL ile yapılacak işler listesine ulaşabilir, 2021 yılında 50 bin lirayla ne iş yapılır sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

50 Bin TL İle Yapılacak İşler 2021

 Hızlı Bayilik girişimcilerin uğrak noktası olmaya devam ederken bizde girişimcilerimiz için 50 bin tl ile yapılacak işler yılında nelerdir diye merak edenlere bu sayfamızı hazırladık. Uzun araştırmalarımız sonucunda 50 bin TL'ye en karlı işleri sıraladık. Şehir hayatından, iş stresinden sıkılan herkes bir süre sonra kendi işini kurmak istemektedir. Bazıları çok yükseklerden uçarlar, bazıları da "benim mütevazi bir kafem olsun yeterli" der. Bu sayfayı inceliyorsanız aklınızda henüz bir iş fikri oluşmamış yada aklınızdaki iş için "acaba olur mu" araştırması yapıyorsunuz demektir. 

50 Bin Lira İle Yapılacak İşler 2021
Girişimcilik hayalleri hayata geçirme meselesidir. Eğer hayaliniz varsa bu yolda emin adımlarla ilerlemeye başlayın ve yapacağınıza kendinizi inandırın. Günümüz dünyasında insanlar şehirlerde, ofislerde hapis edilerek para kazanmaları ve bu para karşılığında da zamanlarının bir hiç uğruna harcanmaları sağlanıyor. Aslına bakacak olursanız; kendi işinizi kurarsanız günde 8 saat çalışmayacaksınız ama: en az 12 saat çalışacaksınız. Yani kaytarma, işten kaçma, sorunlara çözüm üretmeme gibi bahaneleriniz olamaz çünkü tüm sorumluluk size ait olur. Lafı fazla uzatmadan en iyisi 50 bin tl ile yapılacak işleri sizlere sunalım, iyi okumalar.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sermayesiz iş fikirleri

Bayilik Alabilirsiniz
Bunu ilk sıraya yazmasan şaşardık Necati diyenler olabilir çünkü burası bir bayilik tanıtım sitesi :) 50.000 TL ile bayilik veren firmalardan bayilik alabilirsiniz. Bunu maddeler halinde sıralarsak konu olduğundan fazla ilerleyecek ve amacından sapacak onun için örneklerle ilerleyeyim. 50 Bin TL'ye çok büyük markalardan franchise alamazsınız ancak daha mütevazi işleri yapmak mümkündür. Bunlar da; çiğ köfte, waffle, pastahane, pilav, döner, tantuni, su dağıtımı, tüpçü, telekom gibi sektörlerde değerlendirebilirsiniz. Bu sektörlerin bayilik veren firmalarını incelemek için sitemizde bulunan "kategoriler" bölümüne de mutlaka göz atınız.

Meyve Suyu Barı Açabilirsiniz
Son zamanlarda ana caddelerde bile girişimcilerin gözü kapalı girdiği bir sektörden bahsetmek istiyorum: Meyve suyu barı. Evet, bu işte gerçekten büyük kar oranları var ancak satış olursa. Güzel bir lokasyonda dükkan tutarak düşük sermaye ile taze sıkılmış meyve suyu satışı ile güzel paralar kazanabilirsiniz. Özellikle toplumdaki hastalıkların artmasını da fırsat bilerek "doğal çözüm" üretebilir ve insalara meyve suyu, nane limon çayı gibi ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

Oto Yıkama
Oto yıkama sektörü de öldü ölecek derken sektöre farklı bir canlılık geldi. Bunun da nedeni artık hemen hemen herkesin bir arabasının olması. Sizde iyi bir konumda açacağınız oto yıkama ile güzel bir kazanç kapısı oluşturabilirsiniz. Ayrıca oto yıkamanın yanı sıra otopark-otoyıkama karışımı bir işletme kurarsanız işte o zaman paraya para demezsiniz. Ayrıca işletmenizde halı yıkama işini de yapabilirsiniz.
İlgili sayfa: Oto yıkama açmak

Emlak Sektörü
Emlakçı açmak, son zamanlarda bir çok kişinin araştırma konusu haline geldi. Ülkede en çok gelişen sektörün inşaat olduğunu bilmeyen yoktur. Böyle olunca pastadan pay almak isteyen girişimciler bu sektöre yönelebilir ve 50 bin lira ile rahatlıkla bir emlak işletmesi kurabilirsiniz. Kiralık ve satılık portföyü oluşturduktan sonra internet üzerinden pazarlama tekniklerinizi geliştirerek hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.
Bakabilirsiniz: Emlak dükkanı açmak


Kahve Dükkanı Açmak
50 bin tl sermaye ile kahve franchise alamazsınız ancak kendi mütevazi kahve dükkanınızı açabilirsiniz. Bunun için orta sınıf bir dükkan kiralayarak bu işe başlayabilirsiniz. Sermayenin büyük kısmını konsepte ve dükkan kirasına vereceksiniz. Müşteriler işletmenize geldiğinde rahat etmeliler bunun için ferah bir konsepte kahve evinizin tasarımını, dekorunu yaptırın. Daha detaylı bilgi ise kahve dükkanı açmak sayfasına bakabilirsiniz.


Dönerci Açmak
Yine son zamanlarda bir çok girişimcinin gözde sektörü arasında yer alan Döner ile sizde para kazanabilirsiniz. 7'den 70'e herkesin severek yediği dönerden para kazanmak için 50 bin tl sermaye ilk yatırım için bizce yeterli olacaktır. Sizde iyi bir lokasyonda döner dükkanı açabilirsiniz. Ayrıca döner dükkanı açmak sayfamıza da bakarak detaylı bilgi sahibi olmanız mümkündür.


Aslına bakarsanız biz bu sayfaya bir çok sektörü türeterek ve bütçe kısıtlaması yaparak sizlere 50 bin tl ile yapılacak işler sıralayabiliriz. Bu sermayeye en çok tercih edilen kazandırak işler bunlardır. Ayrıca sizin uzmanlık alanınıza göre pek çok farklı işlere girmek de mümkündür. Örneğin kitapçı açabilir, bilgisayar tamir işletmesi kurabilir, büyükbaş hayvan çiftliği açabilir ve uzmanlık alanına göre pek çok farklı işi yapabilirsiniz. Diğer yandan sitemizde bulunan iş fikirleri sayfamıza da göz atarak güncel iş fikirleri hakkında bilgi sahibi olabilirisiniz.

 

20 bin tl ile ne iş yapılır?
100 bin tl ile yapılacak işler
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.