2021 Yılında Kazandıracak İş Fikirleri

2021 Yılında Kazandıracak İş Fikirleri

İş kurmak isteyenler için para kazandıracak iş fikirleri 2021 konusu ile güncel iş fikirlerini bu konuda yayınladık. Bu sayfadaki bilgiler ile siz de para kazandıracak işlere göz atabilirsiniz.

2021 Yılında Kazandıracak İş Fikirleri

Kendi işini kurmak isteyen girişimciler için para kazandıracak iş fikirleri 2021 konusunu yayınladık. Farklı sektörleri değerlendirerek siz de hangi işi kuracağınıza karar verebilirsiniz. Hızlı gelişen sektörleri inceleyerek siz de hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kazanç sağlayacak işleri karşılaştırarak size en uygun işi bulabilir ve 2020 yılına hızlı bir başlanğıç yapabilirsiniz.

Para Kazandıracak İşler 2021
Siz de iş kurmak istiyorsanız bu sayfada yer alan yeni iş fikirlerine göz atarak hangi işi kuracağıza karar verebilirsiniz. Bir çok farklı sektördeki yenilikleri ve yeni iş fikirlerini karşılaştırarak daha çok para kazandıracak işin hangisi olduğuna karar verebilir ve yeni işinizi kurabilirsiniz. Aşağıdaki iş fikirlerini inceleyebilir, hangi işi yapacağınızı belirleyerek iş kurabilirsiniz.

İnternet Sektörü Gelişiyor
İnternet sektörü her geçen gün büyüme kaydediyor, büyük bir pastadan siz de pay almak ister misiniz? 2020 yılında yeni bir iş kurmak istiyorsanız internete yatırım yapabilirsiniz, gelirli bir web sitesi alabilir ve bunu geliştirebilirsiniz. Ancak bu işi yapmak için az çok kodlama bilgisi, seo (arama motoru optimizasyonu) gibi bilgiler öğrenmeniz yada bunu bilen kişileri işe almanız gerekmektedir. İnternet üzerinden çok yüklü miktarlarda para kazanabilirsiniz. E-ticaret sitesi açabilir ve bir ürün yada ürünlerin satışını yapabilirsiniz ancak bunun için de vergi mükellefi olmanız ve şirket kurmanız gerekmektedir. Yani anlayacağınız internet üzerinden yapabilecek sayısızca farklı iş kolu bulunmaktadır, ayrıca mobil uygulama yapabilir yada yaptırabilir bu uygulamadan da para kazanabilirsiniz. 

İlginizi çekebilecek içerikler:
20 bin tl ile yapılabilecek işler
100 bin tl ile yapılabilecek işler

Market Açmak
Kendi işlertmenizi mi açmak istiyorsunuz yoksa devasal bir market zincirinin parçasımı olmak istiyorsunuz ikisinin de avantajları ve dezavantajları vardır. Kendi işletmenizi açamaya karar verirseniz işletme sahibi olarak daha fazla kontrola sahipsiniz demektir,menünüzde ki çeşitlilik, promosyonlar müşteriye karşı ilgi alakanız size büyük ölçüde avantajlar sağlayacaktır diğer yönden de finansal anlamda kimseye bağlı kalmak zorunda kalmayacaksınız. Gıda zincirinden bayilik aldığınız da ne yazıktık işlettmenizde hangi promosyonların yapılacağına, nelerin satilacağına, işletme de çalışan sayılarına, fiyat aralıklarına ve buna benzer birçok konuya ana bayi karar verecektir.

Son karar size kalmış her iki seçeneği de iyi gözden geçirmeniz gekekir. İyi bir işletme lokasyonu seçin genellikle tespit etmekte zorlanırsanız insanların evlerine ne kadar uzaklıktan alış veriş yaptıklarını nelere en çok ihtiyaç duyduklarını anket yaparak çözümlemek daha doğrudur. Marketinizi açacağınız lokasyonun elit ve gelir düzeyi yönünden üst sıralarda olmasına dikkat edin, buna benzer karşılaştırmalar yapın , bir bölğeyi değerlendirirken park imkanının olmasına, güvenlik,en yakın benzer işletmenin uzaklığı gibi konular size büyük ölçüde avantaj sağlayacaktır.

OTOPARK İŞLETMEK
Her zaman para kazandıran iş fikirlerimiz arasında otopark açmak bulunmaktadır. Araçların her geçen gün artmasıyla birlikte her ailede en az bir araba olduğunu görebiliyoruz. Özellikle şehir merkezlerinde park sıkıntısını bir nebze önleyen otoparklar ile şehir trafiği az çok rahatlamaktadır. Belediyelerin açtıkları otopark ihalelerini takip edebilir veya otopark devreden işletmelerle görüşebilirsiniz. Son derece karlı olan bu işin alt kolları da bulunmaktadır. Otoparkınıza ek olarak oto yıkama ruhsatı da alabilir ve oto yıkama da açarak ek gelir elde edebilirsiniz.

İlgili: Oto yıkama açmak

Dönerci Açmak
Dönercilik sektörün de dükkan yeri hayati önem taşır unutmayın size en yakın benzer işletmeler ne kadar uzaklıkta nasıl hizmetler yapılarlar müşteriye nasıl davranıyorlar promosyonları var mı günlük ne kadar kazanç elde ediyorlar bunların araştırmasını ve fizibilitesini iyi inceleyinve ayrıca ilğili resmi kuhrum yönetmeliğini de gözden geçirerek bulunduğunuz lokasyon da gıda işi yapıp yapamayacağınızı araştırın.

Dönerci Açma Ruhsatı Ve Gerekli İzinler
Nüfus cüzdan sureti
İkametgah adresi 
2 adet son altı ay içinde çekilmiş fotograf yapı kullanım izni
tapu fotokobisi 
kira sözleşmesi veya mülkün tapusu
vergi levhası 
siğorta veya bağkur belğesi 
esnaf ve ticaret odası kaydı 
emniyete kimlik bildirimin de bulunduğuna dair bildirim belgesi
sabıka kaydı, imza sürküleri 

Bu belgeler bilğilendir me amaçlıdır, her belediyenin iş yeri açma ile ilğili resmi evrakların da farklılıklar olabilir veya mevzuatlar değiştirile bilir bunun için belediyelerin resmi sayfalarına bakabilir veya bulunduğunuz yerde ki belediyeye müracat edebilirsiniz.

Devamı: Dönerci açmak


Oyun Evleri 
Alış veriş yapmaktan yoruldunuz ve bir cafeye oturdunuz sizin dinlenmeniz için mükemmel bi birsat size çocuğunuzu oyun  evine emanet edin, ve rahatlıkla çayınızı yudumlayın işte oyun evlerini görenlerin akıllarından geçirdikleri tek şey, çocuğunuz için eğlence sizin içinse 30 dakikalık dinlenme fırsatı , basit bir kululuma sahip ayrıca günlük olarak 60 ila 120 müsteri gelebiliyor ve aylık kazancı da 40 ila 70 bin civarı ciro elde edebilirsiniz.

Konumuzu yeni iş fikirlerini buldukça araştırarak güncellemeye devam edeceğiz. Hızlı Bayilik'i facebook hesabından takip ederek en güncel iş fikirlerine ulaşabilirsiniz. Oyun evlerin de bir çok farklı konseptler bulmak mümkün ayrıca bir avm de oyun evi kurmak 20 ila 30 bin arasında değişebiliyor. Para kazandıracak işler 2021 ile yeni iş kurmak için iş önerilerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Dip not olarak şunu belirtelim, ticaret hayatı risklerle doludur her işin kendine göre küçük yada büyük riskleri vardır. Hiçbir işe kesinlikle "kesin para kazandıracak iş" diye bakmayın. Bir iş kurmadan önce o işte ustalaşmaya ve o işin püf noktalarını öğrenmeye çalışın. Siz de bir sektöre girmeden önce derinlemesine sektör analizleri yaptıktan sonra o işe başlayın.

  

Dron Kameramanlığı
Yükseklerde olmayı sevenler için mükemmel bir iş imkanı, hem daha önce görmediğiniz yerleri keşfetmek hem de bir çok insanla tanışıp çevreni genişletmeniz mümkün bu saye de hem para kazanmış hemde ileri de yapabileceğiniz farklı işler için iyi bir çevre edinmiş olursunuz yapmanız gereken tek şey orta ölçekli bir dron ve bir pro kamera edinmek tabi bunun yanın da reklamda önemli bir çok reklam kanallkarı vasıtasıyla dron kameramanı olduğunuzu ve bu işi profosonellikle yaptığınızı duyurmanız şart işte dronun hayatımızda ki yeri, Kısacası  bir dronunuz varsa hayatın her alanından para kazanmanız mümkün üstelik eğlenceli ve zevkli oluşuda cabası.

* Dron Haritacılığı
* Afet yardımı
* Film ve reklam çekimleri
* Haber yayını 
* Elektrik hatları inceleme
* Geniş tarım alanlarının kontrolü
* Arama ve kurtarma
* Güvenlik 

 

Sizler için yeni ve gelişen işleri araştırarak sitemize eklemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda yer alan içerikleri inceleyerek siz de kazandıracak iş fikirleri 2021 araştırmamızı öğrenebilirsiniz.

 

Yeni iş fikirleri 2021

Sermayesiz iş fikirleri

100 bin tl ile yapılacak işler
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.