Sermayesiz İş Fikirleri 2021 - Sermayesiz En Karlı İş Fikirleri

Sermayesiz İş Fikirleri 2021 - Sermayesiz En Karlı İş Fikirleri

Bu sayfadan sermayesiz iş fikirleri 2021 yılına ait güncel önerileri inceleyebilir, siz de sermaye olmadan iş kurabilirsiniz.

Sermayesiz İş Fikirleri 2021 - Sermayesiz En Karlı İş Fikirleri

İş kurmak istiyorsunuz ancak yeterli miktarda sermayeye ulaşamıyor musunuz? O halde, sermayesiz iş fikirleri listesi tam size göre. Bu sayfada yer alan iş fikirlerinden birisini seçebilir ve hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Tabi ki sıfır parayla iş yapabilmek bu devirde çok zordur, biz düşük sermayeli yapılabilecek işleri bu sayfa altından paylaşacağız.

Sermayesiz İş Fikirleri 2021
2021 yılında sermayesiz iş fikirleri arıyorsanız bu sayfamızı dikkatli şekilde inceleyin. 5.000 TL'ye kadar olan sermeye ile yapabileceğiniz farklı sektörlerden işler bulunmaktadır. Sizde bu işlerden birini yada birkaçını seçerek sermayesiz olarak iş yapabilirsiniz. Sizlere maddeler halinde sermayesiz yapabileceğiz işleri sıralayacağız. İşte sermayesiz yapılacak işler listesi:

 • Fidan yetiştiriciliği.
 • İnternetten para kazanmak.
 • Stand kurmak.
 • Emlakçı açmak.
 • Danışmanlık hizmetleri.
 • Ev yemekleri sektörü.


1. Stand Kurmak:
Son zamanlarda sermayesiz olarak yapılabilecek işlerden birisi stand işidir. Sizde pop-corn, hediyelik, şekerleme ve farklı ürünleri satabileceğiz standlar açarak para kazanabilirsiniz. Tabi stand kurmak için belediyeden izin almanız gerekmektedir.Midye tezgahı, pilavcı, kumpir tezgahı gibi sektörler de stand işinde değerlendirilebilir.

2. Fidan Yetiştiriciliği:
Yine sermayesiz olarak yapılabilecek bir iş fidan yetiştiriciliğidir. Eğer eviniz buna müsayitse ve fidan büyütmeden anlıyorsanız bu işe yönelerek para kazanabilirsiniz. Fidanları dikilecek seviyeye geldiklerinde toplu olarak satışını yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Fidanların yanı sıra gül, çiçek, süs bitkileri üretimi yaparak da para kazanabilirsiniz.

3. Emlakçı Açmak:
Eğer sermaye koymadan bir iş yapayım diyorsanız fason olarak emlakçı olabilirsiniz. Ancak bunun cezaları olabileceği gibi ilk başta arsa, bahçe, bağ satımlarında aracı olarak bu işe başlayabilir ve ileride bu işi yasal olarak yapmaya başlayabilirsiniz.

4. Çiğ Köfteci Açmak
5.000 TL'ye kadar bütçeyle yapılabilen bir iş fikri olmasından dolayı buraya yazma gereğinde bulunduk. Sizde çiğ köfte dükkanı açarak iyi paralar kazanabilirsiniz. Ancak burada da sermaye ne kadar çoksa, yine gelir o kadar artacaktır. Çünkü tutulacak dükkanın konumu bu sektörde çok önemlidir.

5. Danışmanlık Hizmeti
Son zamanlarda artış gösteren danışmanlık firmaları, sermayesiz bilgiye dayalı olarak açılmaktadır. Sizde belli bir sektöre yönelik bilgi birikimizle birlikte danışmanlık işleri yapabilir ve sermayesiz olarak iş kurabilirsiniz. Aklımıza gelen sermayesiz iş fikirleri 2021 yılında yapılabilecek işler bunlardır. Yine iş fikirlerini sık sık güncelleyerek sizlere en yararlı konuları ulaştırmaya çalışıyoruz. Bizleri sosyal medyalardan takip edebilirsiniz.

Bunlara da bakın:
20 bin tl ile yapılabilecek iş fikirleri
50.000 TL ile yapılacak işler
100.000 TL ile yapılacak işler

 
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.