Kosgeb kredi alma koşulları 2016


Kosgeb kredi alma koşulları 2016

Sizler için hizlibayilik.com olarak Kosgeb kredileri nasıl alınır? Kosgeb kredi alma yolları 2016 ve kosgep kredileri hibe 2016 içeriğimizi okuyarak sizde kosgeb kredilerinden faydalanabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Kosgeb kredi alma koşulları 2016
26 Ocak 2016 Salı 22:14 tarihinde paylaşıldı.
Sponsorlu bağlantı
Kosgeb kredisi ile iş kurmak konumuzda, sizlere iş kurmak isteyenler için KOSGEB Hibe Kredilerinden bahsedeceğiz. Yeni bir işyeri açacak olanlar veya mevcut işyerini büyütmek isteyenler için 2016 kosgeb kredileri sizler için açıklayacağız.


Kosgeb kredisi ile kendi işinizi kurabilirsiniz.

2016 kosgeb kredileri, 2016 hibe krediler kosgeb, kosgeb kredisi nasıl alınır. (hizlibayilik.com)


Kosgeb kredisi ile iş kurmak isimli makalemizde, iş kurmak isteyenler için KOSGEB Hibe Kredilerinden bahsedeceğiz. Yeni bir işyeri açacak olanlar veya mevcut işini büyütmek isteyenler, Kosgeb’den hibe kredisi alarak işlerini yoluna koyabilirler. Kosgeb insanlara destek amacıyla hibe ve düşük faizli kredi imkanı sağlamaktadır. Fakat Kosgeb, hayvancılık yapmak isteyenlere, otobüs firması kurmak isteyenlere, emlakçılık, muhasebecilik gibi sektörlere hibe kredi sağlamamaktadır. Kosgeb tarafından desteklenen sektörlere geri ödemesiz 30 bin TL kredi kosgeb hibe kredi verilirken, 70 bin TL sıfır faizli kredi imkanı sağlamaktadır. Kosgeb hiçbir müşteriye işyeri açmak için para ödemesi yapmaz. Kosgeb’in amacı hali hazırda açılmış bir işyerini desteklemek amacıya kredi verir.

Kosgeb destekli bayilik nasıl alınıyor?

Kosgeb kredisi ile iş kurmak için, öncelikle iş planı hazırlayarak Kosgeb’e kabul ettirmek gerekir. İş planının kabul edilmesinin ardından bayilikle yapılacak anlaşmanın sonucunda kosgeb destekli bayilik alınabilir. Kosgeb için önemli olan, iş planında sunulan araç gereçlerin alınmış olması, işyerinin aktif oalrak çalışıyor olması ve faturalandırma işleminin düzgün bir şekilde yapılması önemlidir. Kosgeb tarafından verilmekte olan 70 saatlik girişimcilik kursuna gidilmesi gerekir. Bu kurstan alınan belgeyle birlikte kosgebe iş planının hazırlanarak sunulması gerekir.

Kosgeb 15 bin TL tasarım desteği veriyor.

Kosgeb, rekabet gücüne arttırmak ve güç kalitesini yükseltmek için çeşitli şekilde kredi imkanı sağlar. Kosgeb tanıtım desteği olarak 10 bin TL kredi imkanı sağlarken, Nitelikli eleman istihdam desteği içinse 20 bin TL tutarında hibe verir. Kosgeb’in desteklediği bir diğer sektör ise, tasarımdır. 15 bin TL tutarında destek sağlanan bu sektörün gelecekte çok iyi noktalara geleceği düşünülmektedir. Kosgeb kredisi ile iş kurmak, bir hayal ürünü değildir. Çünkü devlet tarafından verilen bu hibe ile istihdam oranının arttırılması amaçlanıyor. Kosgeb’in sunduğu bu krediler çok yüksek miktarda olmadığı için sadece belirli sektörlere girmekte fayda vardır. Gıda, giyim ve buna benzer alanlarda yapılan işlerin daha uzun vadeli olacağını düşünürsek, yatırımcıların bu alanlara yönelmesinde fayda vardır. Kosgeb kredisi ile iş kurmak isteyenlerin öncelikli yapması gereken şey, hangi sektöre adım atacağına iyi karar vermesi gerekir.

Sizde iş kurmak için KOSGEB hibe kredileri 2016 başvuruda bulunabilir, 50 bin lira hibe kredi desteği (geri ödemesiz,işyerinizi açmanız durumunda) , 70 bin lira sıfır faizli kredi imkanından yararlanmanız mğmkün olacaktır.
Yeni iş fikirlerinden olan Kosgep hibe kredi nasıl alınır 2016 başlıklı iş fikrinde devletten hibe kredi nasıl alınır, hibe kredi nasıl alınır 2016 ve hibe kredi nasıl alınır 2016 hakkında bilgiler veriliyor.

Kosgeb kredileri 2016 yazılarımıza göz atmanızda fayda var.Sponsorlu bağlantıBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Hızlı Bayilik Bayilik veren firmalar
  2020 © Bayilik veren firmalar - Yeni İş Fikirleri, Bayilik 2020