En Yüksek Mevduat Faizi Veren Bankalar 2020

En Yüksek Mevduat Faizi Veren Bankalar 2020

Bu sayfadan en yüksek faiz veren banka 2020 karşılaştırması yaparak en iyi mevduat faizi veren bankada hemen paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

En Yüksek Mevduat Faizi Veren Bankalar 2020

 Merkez Bankası'nın faiz artırımı kararıyla birlikte, bankalar da mevduat hesapları faizlerini yükselttiler. Siz de bu sayfada yer alan en yüksek faiz veren banka 2020 sayfasında karşılaştırmasını inceleyerek, paranızı en iyi faizli olan bankaya yatırabilir ve mevduat hesabı ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Günümüzde risksiz ve güvenli bir şekilde para kazanma aracı olan bankalarda e-vadeli mevduat hesaplarını internet şubenizden kolaylıkla açabilir, paranızı istediğiniz gün sayısı kadar yatırarak değerlendirebilirsiniz. Aşağıda yer alan mevduat faiz oranlarının yanı sıra faiz hesaplamalarına da göz atabilir ve ne kadar kazanacağınızı öğrenebilirsiniz.
 

En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2020
Bankaların web sitesine tek tek girerek faizleri karşılaştırmak yerine, bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak faizleri karşılaştırabilir en iyi faiz veren bankayı tercih edebilirsiniz. 32 günlük en yüksek faiz veren banka yanı sıra, 1 aylık faiz hesaplamaları da konu detayımızda yer almaktadır. Aşağıda bulunan bankaların e vadeli faiz oranları, sadece internet şubesinden açılan mevduat hesapları için geçerlidir. Bankaların şubesinden açılan mevduat vadeli hesaplar, internet şubesine göre daha düşük olacaktır. Siz de bankanızın internet şubesi üzerinden hemen vadeli hesap açabilir paranızı yatırarak değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

 

Aşağıda yer alan faiz oranları bankaların resmi sitesinden 10.12.2019 tarihinde alınmış olup, ilgili tablolarda gösterilen faizler 100.000 TL 32 günlük mevduat hesaplaması için geçerlidir. Miktar ve vade değiştikçe bazı bankalarda faiz oranları da değişebilmektedir. Lütfen paranızı vadeli hesaplarda değerlendirmeden önce bu uyarıyı dikkate alınız. Aşağıda hemen hemen tüm bankaların faiz hesaplama karşılaştırmasını sizlere sunduk. Bu faizleri inceleyerek hangi bankada vadeli mevduat hesabı açarak paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. 

 
 

Banka – Hesap İsmi4

Faiz oranı

100 Bin TL -

32 Gün Net kazanç

CEPTETEB Vadeli Hesap

%12,50

 931 TL

Alternatifbank VOV Hesap

%12,25

 912 TL

Burgan Bank e-mevduat

%11,60

 864 TL

İCBC

%11,50

 857 TL

Fibabanka Kiraz Hesap

%11,50

 857 TL

İNG e-Turuncu Hesap

%11,50

 857 TL

Denizbank E-Mevduat

%11,40

 849 TL

Turkish Bank enerji hesap

%10,50

 782 TL

Odeabank Oksijen Hesap

%10,25

 764 TL

HSBC E-Mevduat

%10,25

 763 TL

QNB Finansbank

%10,20

 760 TL

Şekerbank

%10,00

 745 TL

Ziraat Bankası

%9,75

 724 TL

Halkbank E-Mevduat

%9,50

 708 TL

Yapı Kredi Vade Dönüşüm

%9,45

 704 TL

Vakıfbank E-Vadeli Mevduat

%8,50

 633 TL

Akbank mevduat hesabı

%8,50

 632 TL

Garanti BBVA
E-Vadeli Hesap

%8,25

 615 TL

İş Bankası

%8,15

 607 TL

 

FAİZ HESAPLAMASI: 


 
 
Akbank Mevduat Faizi
Mevduat hesabıyla kazanmak isteyenlere Akbank’ta yüksek faiz var! Siz de Akbank mevduat hesabı açarak %12,25’e kadar TL cinsinden paranızı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Akbank vadeli hesapta dolar ve euro’ya özel ayrıcalıklı mevduat faizi teklifleri de bulunmaktadır. En yakın Akbank şubesinden veya Akbank internet bankacılığı üzerinden açacağınız vadeli mevduat hesabınızla siz de paranızı hemen değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Tabloda yer alan mevduat faiz oranları en yüksek faiz veren bankalar sayfasından alınmıştır, mevduat faiz oranları bankaların güncel piyasa bilgilerine göre anlık olarak artabilir veya düşebilir. Bundan dolayı yatırım yapmadan önce lütfen güncel faiz oranlarını kontrol ediniz.
 
 
Ziraat Bankası Mevduat Faiz Oranı
Bu yıl bitmeden paramı ne yapsam diye düşünüyor ve yatırım yapmayı planlıyorsanız Ziraat Bankası sizlerin yanında. Siz de Ziraat Bankası’ndan mevduat hesabı açarak istediğiniz güne kadar paranızı değerlendirebilirsiniz. En iyi faiz veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, 2020 yılında faiz oranları %12,50 seviyelerinde yer alıyor. Ziraat Bankası şubesinden, internet şubesinden veya mobil şubeye giriş yaparak siz de TL cinsinden mevduat hesabı açarak hemen paranızı değerlendirebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası mevduat hesabında, piyasa koşullarına göre artan faiz oranı da bulunmaktadır.
 
 
Vakıfbank Vadeli Mevduat Faiz Oranı
Birikmiş paranızı değerlendirebileceğiniz yüksek faiz veren bankalardan birisi de devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Vakıfbank’tır. Siz de hemen Vakıfbank şubesinden ya da Vakıfbank internet bankacılığı ile Vakıfbank mobil bankacılık üzerinden giriş yaparak paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Vakıfbank’ın 2020 yılında mevduat faiz oranları ise %11,00 seviyelerinde değişiklik göstermekle birlikte, piyasa koşullarına bakılarak faiz oranlarında artış olabilmektedir. Vakıfbank mevduat hesabı açarak günlük, aylık, 32 günlük, yıllık veya sizin belirleyeceğiniz vade aralığında paranızı değerlendirmeniz mümkündür.
 

Yukarıda yer alan tablodan bankaları karşılaştırarak hangi bankada paranızı değerlendireceğinize karar verebilirsiniz. Banka mevduat faiz oranları, 32 günlük 100 bin tl hesaplaması için geçerli olmakla beraber, faizler ve vade sayısı değiştikçe bazı bankalarda faiz oranı de değişebilmektedir. 2020 yılında mevduat faiz oranlarının %25'lere geleceği de konuşulanlar arasındadır. Ziraat Bankası, Halkbank, Teb, Garanti Bankası, Yapı Kredi, İş Bankası, Odeabank, İng Bank, Denizbank veya diğer bankaların internet şubesine girerek, kolaylıkla vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Siz de paranızı en yüksek faiz veren bankalar 2020  değerlendirebilir, banka üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Siz de en iyi mevduat faizi veren bankada paranızı değerlendirerek para kazanmak için bu sayfamızda bulunan bankaların mevduat faizlerini karşılaştırabilirsiniz.

 

Faizsiz kredi veren bankalar

Gelir belgesiz kredi veren bankalar
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.