Faturalı Hatlara Kredi Veren Yerler


Faturalı Hatlara Kredi Veren Yerler

Bankalardan kredi alamayan kişiler genellikle faturalı hat üzerinden kredi veren mağazaları bulmak için arama yapmaktadır. Peki faturalı hatta kredi veren yerler kimlerdir ve nerelerde bulunur.

Sponsorlu reklam
Faturalı Hatlara Kredi Veren Yerler
11 Aralık 2017 Pazartesi 22:14 tarihinde paylaşıldı.
Sponsorlu bağlantı
Faturalı hatta kredi veren yerler 2018 yılı araştırmasını sizler için yaptık. Buna göre, bankalardan kredi alamayan kişiler bu yönteme başvurmakta ve kısa zamanda parasını almaktadır.  Faturalı hat üzerinden kredi veren mağazalar, son dönemlerde birçok kişi tarafından kullanılmakta ve acil nakit ihtiyaçlarını bu yöntemle karşılamaktadır. Peki nedir bu faturalı hatta kredi ve nasıl yararlanılır, işte detaylar.


Faturalı hatlara kredi nasıl alınır?

Faturalı hatta kredi veren mağazalar genellikle İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Mersin gibi büyükşehirlerin merkezlerinde bulunmaktadır. Avea (Turk Telekom), Vodafone, Turkcell faturalı hatlara kredi veren yerleri sizler için araştırdık. Bu kişiler kullandıkları hat üzerinden kredi alabilir ve kullanabilirler. Herhangi bir gelir belgeniz olmasa da, sadece gsm operatörü tarafından sağlanan kredi sicili sorgulaması yapılarak sadece telefon hattı üzerinden kredi verilmesinin önü açılmıştır. Son zamanlarda da birçok kişi tarafından araştırılan ve reklamlarda gösterilen 5000 TL'ye kadar nakit ihtiyaçlarınıza anında kredi tipi reklamlar yayınlanmaktadır. 


Faturalı hat üzerine kredi nasıl alınır?

Acil nakite ihtiyaç duyan kişiler için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Ancak bir uyarı yapmak gerekirse öncelikle bankaya kredi başvurusu yapın ve kesinlikle çaresiz kalıyorsanız bu yola başvurun. Bu krediyi kullanmanız için öncelikle bir gms operatörünün faturalı hattını kullanıyor olmanız gerekiyor. Bu hat faturasını ise son 6 ayda düzenli olarak ödemiş olmanız gerekir. Faturasını düzenli ödeyen kişiye ilgili operatör fatura üstüne telefon ve cihaz kampanyalarını sunacaktır. Aslına bakacak olursanız bu işlem direk olarak hat üzerine kredi çekme durumu gibi gözükmüyor. Ancak siz ilgili firmadan alınan telefonu yine kutusundan açmadan direk olarak satarsanız elinize nakit olarak para geçiyor ve kredi diye nitelendiriliyor. Örneğin 5 bin TL'lik bir cihaz alıp aynı anda satışını 4.500 TL'ye yaparsanız 500 tl zarardasınız ancak elinize 4500 tl kredi geçmektedir. Bu kredinin ödemesini de yine fatura üstüne yaparsınız. Borcu da 36 ay vadeye böldürdüğünüzden dolayı aylık olarak ödemeniz ise 125 TL olacaktır ancak bu tutar faturaya eklenecektir. 100 TL'de aylık faturanız olsa toplamda gsm operatörüne 225 TL ödersiniz. Düşük miktarlarda nakit ihtiyaçlarını karşılamak için son dönemlerde kullanılan yöntemlerden de birisi budur.

Faturalı hatlara kredi almak için kredi sicilinizin temiz olması yada kredi notunun bir önemi yoktur. Ancak bunun yanı sıra her gsm operatörü de her müşterisi için bir değerlendirme sistemi kullanmaktadır. Bu sistemde yine ödemeleriniz düzgün ve zamanında olmalıdır. En az 6 ay süreyle faturalı hat kullanmalısınız ve ödemelerini düzenli olarak yapmalısınız. Alacağınız telefon modeli, kullanılan tarife içerisinde yer almalı ve gsm operatörü cihazı tarafınıza onaylamalı. Eğer bu şartları tamamlıyorsanız faturalı hatlara kredi 2018 yılında bu avantajdan yararlanabilirsiniz.
Sponsorlu bağlantıYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 2 yorum mevcut

  • Doktor Hassan 1 yıl önce yorumlandı

   bir hayat bul, bir böbrek donörü al ve iyi para kazan

   herkese merhaba, ben dr. hassan'ım ve finansal durumunuzu değiştirmek, bir böbrek donörü olmak ve bir hayat kurtarmak ve hala iyi bir ücret almak isteyeceğinizi bilmenizi istiyorum. sağlıklı olduğunuzu biliyorsanız, sadece bir böbrek satmaya veya bağış yapmaya hazırsınız (ödeme, seyahat masrafları için ödenen tüm masraflarla birlikte 500.000 dolar), bugün hastanemde bir bağışçı haline gelir. daha fazla hayatın her gününü kurtardığımız için acilen böbreklerden bağışlara ihtiyacımız var.
   talebinizi bana bugün e-posta ile gönderin: (doktoryekterkidneytransplant@gmail.com)
   not: ameliyat ve sadece sağlıklı insanlar seyahat etmeye hazır

   doktor hassan yekter.
   doktoryekterkidneytransplant@gmail.com

  • Baki Doğan 2 yıl önce yorumlandı

   05375776540 hattin turksell 3000 veya 4000 kredi almak istiyorum.

  
  
  Hızlı Bayilik Bayilik veren firmalar
  2019 © Bayilik veren firmalar - Yeni İş Fikirleri, Bayilik 2019