Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020

Bordro, kefil ve SGK olmadan gelir belgesiz kredi veren bankalar ile siz de anında kredi kullanabilirsiniz. Sigortasız çalışanlar için kolay kredi çekme yöntemi!

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020

Günümüzde bankalardan kredi çekmek için bankalar pek çok şart aramaktadır, bunların başında gelir belgesi gelmektedir. Özellikle son zamanlarda bankaların yaptığı gelir belgesiz kredi kampanyalarına rağbet çoğalmaktadır. Öyle ki, ülkemizde pek çok kişi SGK'ya kayıtsız olarak çalışmakta ve SGK'sız olarak işini yürütmektedir. Bunun yanı sıra pek çok esnaf ve iş sahibi kişiler de Bağkur prim borçlarını ödemeden sigortasız olarak faaliyetine devam etmektedir. Durum böyle olunca gelir belgesiz kredi 2020 almak da yükselmekte, maaş bordrosuz ve kefilsiz kredi çekmeyi pek çok kişi istemektedir. Peki maaş belgesi olmadan, sigortasız ve kefilsiz hangi bankalar kredi veriyor, bu kredileri verirken bankaların şartları nelerdir? Sizler için bu soruların güncel yanıtını araştırarak bu sayfamızı hazırladık.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar
İşsiz veya sigortasız olarak çalışan bir çok kişi kredi çekmek için alternatif yöntemler araştırmaktadır. Bu yöntemler ise senetle para veren yerler, faturalı hatta kredi gibi yöntemlerdir. Ancak bu yöntemler son çare olarak görülmeli, öncelikle bunların dışında bankalardan kredi çekmek için araştırılmalar yapılması gerekmektedir. Özellikle TEB, İNG, Garanti, Odeabank, Akbank gibi bankaların yaptıkları gelir belgesiz kredi kampanyalarına başvuru yaparak siz de anında kredinizi hesabınızda bulabilirsiniz. İhtiyaç kredileri, daha önceki yıllarda 36 aya kadar taksitli olarak kullanılabiliyordu ancak 2020 yılında getirilen bir değişiklik sayesinde artık 60 aya (5 yıl) varan vadelerle kredinizi çekebilirsiniz. Kredi vadeleri ne kadar çok olursa, aylık taksit oranınız da o denli düşecektir. Bankaya kredi başvurusu yaptığınızda ilk olarak Kredi Kayıt Bürosu sistemine giriş yapılarak kredi başvurusu yapan kişinin banka sicili incelenmektedir. Banka ödemelerinizin yanı sıra faturalı hat ödemeleri de kredi notunu etkilemektedir

 

Banka
Gelir belgesi
Kredi Miktarı
İstemiyor
30.000  TL
İstemiyor
15.000  TL
İstenmiyor
20.000  TL
İsteyebilir
40.000  TL
İsteyebilir
50.000  TL

 

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Nasıl Çekilir?

Bankalardan kredi çekmek istediğimizde başvuru sırasında öncelikle maaş bordrosu (gelir belgesi) istenmektedir. Bankalar maaş belgesi olmayan kişilere kolay kredi vermek istemezler. Ancak siz de belge ve şart olmadan düşük miktarlı kredileri kullanabilirsiniz. Özellikle devlet bankaları dışında kalan bankalar yani Anadolubank , Turkish Bank, Burgan Bank gibi bankalardan (müşteri kitlesi az olan) daha kolay şartlarda kredi kullanabilirsiniz. Siz de gelir belgesiz kredi şartlarını ve detaylarını konumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu bankaları ziyaret ederek kolay kredi avantajları banka şubesinde değerlendirebilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankalardan gelir belgesiz kredi almak için gerekli olan şartlar:

 • Düzenli bir geliri olmak
 • Şahıs, Ltd veya A.ş. şirket sahibi olmak
 • Ek gelir sahibi olmak (Mevduat geliri, Kira Geliri gibi)
 • Krediye karşılık ipotek ettirecek bir taşınmaza sahip olmanız
 • İstenildiği takdirde Kefil gösterebilmek


Gelir belgesiz kredi sayfasında da yazdığı üzere, eğer düzensiz olarak kredi kartı borcunuzu ödüyorsanız bu durumda kredi notunuz düşürülecek ve kredi almanız da zorlaşacaktır. Bundan dolayı sizlere tavsiyemiz kredi ve kredi kartı gibi borçları günü gelmeden ödemeniz yönündedir.

 

Günümüzde bir çok farklı banka, müşterilerinin internet bankacılığına yönelmesi için internet şubelerine özel olarak kredi kampanyaları düzenlemektedir. Son zamanlarda artan ragbetten dolayı da gelir belgesiz olarak kredi kampanyaları da çoğalmıştır. 5 Bin TL'den 50 Bin TL'ye kadar gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız siz de aşağıdaki bankaların tekliflerini karşılaştırarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Kişilerin gelir belgesi olmadan kredi kullanmaları için yukarıda yer alan bankaların kendilerine ait farklı şartları da olabilmektedir.

 

Bu şartlar arasında düzenli gelir sahibi olmak, şirket sahibi olmak, krediye karşılık ipotek teminatı gösterebilmek, kefil gösterebilmek, ek gelir (kira geliri, mevduat geliri gibi) gösterebilmek olabilmektedir. Yine bu bankalar internet şubeleri aracılığıyla bu kredilere başvuruları kabul ederek başvuruları değerlendirmeye almaktadır. Siz de kredi başvurunuzu yaparak en kısa zaman içerisinde yanıtını alabilir ve sonucunu öğrenebilirsiniz. Siz de bu sayfamızda yer alan güncel bilgilerden yararlanarak 2020 yılında gelir belgesiz kredi veren bankalar aracılığıyla anında ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. 60 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla belgesiz kredi kampanyalarını sitemizden karşılaştırarak değerlendirebilir, en uygun faiz oranlı krediye hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.