En Yüksek Vadeli Mevduat Faizi Veren Bankalar 2019


En Yüksek Vadeli Mevduat Faizi Veren Bankalar 2019

En yüksek faiz veren banka 2019 yılında hangisi diye merak ediyorsanız, bu sayfadan bankaları karşılaştırabilir ve en yüksek mevduat hesabına paranızı yatırarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
En Yüksek Vadeli Mevduat Faizi Veren Bankalar 2019
06 Nisan 2019 Cumartesi 18:15 tarihinde paylaşıldı.
Sponsorlu bağlantı
 Merkez Bankası'nın faiz arttırımı kararıyla birlikte, bankalar da mevduat hesapları faizlerini yükselttiler. Siz de bu sayfada yer alan en yüksek faiz veren banka 2019 sayfasında karşılaştırmasını inceleyerek, paranızı en iyi faizli olan bankaya yatırabilir ve mevduat hesabı ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Günümüzde risksiz ve güvenli bir şekilde para kazanma aracı olan bankalarda e-vadeli mevduat hesaplarını internet şubenizden kolaylıkla açabilir, paranızı istediğiniz gün sayısı kadar yatırarak değerlendirebilirsiniz. Aşağıda yer alan mevduat faiz oranlarının yanı sıra faiz hesaplamalarına da göz atabilir ve ne kadar kazanacağınızı öğrenebilirsiniz.

En Yüksek Faiz Veren Bankalar

En yüksek faiz veren bankalar sitesinden alıntılanan bilgilere göre 2019 yılına girerken, bankaların web sitesine tek tek girerek faizleri karşılaştırmak yerine, bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak faizleri karşılaştırabilir en iyi faiz veren bankayı tercih edebilirsiniz. 32 günlük en yüksek faiz veren banka yanı sıra, 1 aylık faiz hesaplamaları da konu detayımızda yer almaktadır. Aşağıda bulunan bankaların e vadeli faiz oranları, sadece internet şubesinden açılan mevduat hesapları için geçerlidir. Bankaların şubesinden açılan mevduat vadeli hesaplar, internet şubesine göre daha düşük olacaktır. Siz de bankanızın internet şubesi üzerinden hemen vadeli hesap açabilir paranızı yatırarak değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Son güncellememizi en yüksek faiz veren banka 2019 sayfasında yer alan bilgileri göz önüne alarak oluşturduk.

Aşağıda bulunan tabloda e-vadeli mevduat hesapları karşılaştırması 2019 yılında TL - Dolar - Euro olarak 3'e ayrılmıştır. Ancak bizim önerimizi dikkate alırsanız paranızı TL mevduat hesabında değerlendirin çünkü tl hesaplarında vergi indirimleri yapılmıştır. Yani paranızı TL hesabına yatırarak daha yüksek rakamlar kazanabilirsiniz. Aşağıdaki rakamlar kredibankalar.com adlı internet sitesinden alıntılanıp sizlere sunulmuştur. Siz de en iyi faizi veren bankada hemen paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Mevduat faiz oranları 2019

Banka

TL (₺)

EURO (€)

DOLAR ($)

İNG BANK

%25

%1,50

%4

CEPTETEB

%21

%1,30

%4

DENİZBANK

%19,50

%1

%3

AKBANK

%19

%1,60

%4,25

GARANTİ BANKASI

%19

%1,30

%1,45

YAPI KREDİ

%17,25

%1,30

%1,80

ZİRAAT BANKASI

%16,50

%1,25

%2,75Yukarıda yer alan faiz oranları bankaların resmi sitesinden 04.01.2019 tarihinde alınmış olup, ilgili tablolarda gösterilen faizler 100.000 TL 32 günlük mevduat hesaplaması için geçerlidir. Miktar ve vade değiştikçe bazı bankalarda faiz oranları da değişebilmektedir. Lütfen paranızı vadeli hesaplarda değerlendirmeden önce bu uyarıyı dikkate alınız. Aşağıda hemen hemen tüm bankaların faiz hesaplama karşılaştırmasını sizlere sunduk. Bu faizleri inceleyerek hangi bankada vadeli mevduat hesabı açarak paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. 

EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKA 2019

 Banka

 Mevduat faiz oranı 2019 (%) (TL)İNG Bank - e turuncu hesap

 

25

 

Teb - Cepteteb Vadeli Hesap


 

21

 

Burgan Bank


 

26

 
Halkbank e-Mevduat

 

16,95Denizbank Web Mevduat

 

19,50


 

Şekerbank Vadeli Mevduat

 

14

 

Vakıfbank Mevduat Hesabı

 

16,50

 

Ziraat Bankası Mevduat 

 

18

 

Akbank Mevduat Faizi

 

19


 

İş Bankası Mevduat Hesabı

 

14,25

 

Garanti Bankası Mevduat Hesabı

 


19

 

QNB Finansbank Vadeli Mevduat

 


14

 

Odeabank Oksijen Hesap

 


17,50


Yapı Kredi

 
17,25
FAİZ HESAPLAMASI: 100 bin tl aylık faiz kazancı

Yukarıda yer alan tablodan bankaları karşılaştırarak hangi bankada paranızı değerlendireceğinize karar verebilirsiniz. Banka mevduat faiz oranları, 32 günlük 100 bin tl hesaplaması için geçerli olmakla beraber, faizler ve vade sayısı değiştikçe bazı bankalarda faiz oranı de değişebilmektedir. 2019 yılında mevduat faiz oranlarının %25'lere geleceği de konuşulanlar arasındadır. Ziraat Bankası, Halkbank, Teb, Garanti Bankası, Yapı Kredi, İş Bankası, Odeabank, İng Bank, Denizbank veya diğer bankaların internet şubesine girerek, kolaylıkla vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Siz de paranızı en yüksek faiz veren banka 2019 yılında değerlendirebilir, banka üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Siz de en iyi mevduat faizi veren bankada paranızı değerlendirerek para kazanmak için bu sayfamızda bulunan bankaların mevduat faizlerini karşılaştırabilirsiniz.
Sponsorlu bağlantıBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Hızlı Bayilik Bayilik veren firmalar
  2019 © Bayilik veren firmalar - Yeni İş Fikirleri, Bayilik 2019