Ziraat Bankası Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019


Ziraat Bankası Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019

Siz de paranızı vadeli mevduat hesabına yatırarak para kazanabilirsiniz. Ziraat Bankası vadeli mevduat hesabı faiz oranları 2019 yılında yüksek faizler ile kazandırmaya devam etmektedir.

sponsorlu reklamlar
Ziraat Bankası Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019
21 Kasım 2018 Çarşamba 12:36 tarihinde paylaşıldı.
Sponsorlu bağlantı
 Günümüzde bir çok banka mevduat hesapları sayesinde müşterilerine kazandırmaya devam etmektedir. Devlet bankalarımız arasında hizmet veren Ziraat Bankası bir çok hizmeti sayesinde vatadaşlarımızın işlerini kolaylaştırmaktadır. Ziraat Bankası mevduat faiz oranları 2019 yılı bilgilerine göz atarak siz de yüksek faizler ile hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle banka şubesinden açılan hesaplara göre Ziraat Bankası internet şubesinden açılan e-vadeli hesap daha yüksek faiz kazandırmaktadır. Bu yüzden bu sayfamızda sizler için Ziraat Bankası'nın e-vadeli hesabına göz atacağız.

Ziraat Bankası Vadeli Faiz Oranları 2019

Paranızı daha yüksek faiz oranıyla vadeli hesaba yatırarak daha fazla faiz kazancı elde edebilirsiniz. Günümüzde her bankanın çalışma politikası ayrı işlediğinden dolayı her bankanın faiz oranlarında da farklılık olabilmektedir. Bu yüzden sizler için tüm bankaların faiz oranlarını en yüksek faiz veren bankalar 2019 sayfasında paylaşarak tüm bankaları karşılaştırıyoruz. Siz de paranızı hangi bankaya yatırmaya karar veremediyseniz sitemizdeki bankaların faizlerini karşılaştırabilir, hangi bankanın daha yüksek faiz kazancı verdiğini tespit edebilirsiniz. Sonrasında ise belirlediğiniz bankadan vadesiz hesap açtıktan sonra internet şubesini aktif ederek, e-vadeli mevduat hesabı açarak paranızı burada değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Aşağıda yer alan Ziraat Bankası'nın e-vadeli hesabı için hesaplama örneklerine de göz atabilirsiniz.


 
Mevduat miktarı

 
Vade günü

 
Faiz oranı

 
Vade sonu tutar

 
100.000 TL

 
30 Gün

 
%18

 
1,405 TL

 
100.000 TL

 
60 Gün

 
%18,50

 
2,889 TL

 
100.000 TL


120 Gün

 
%19

 
5,934 TL


100.000 TL


360 Gün

%19,50

18,665 TL


Yukarıda belirtilen tablodaki gibi Ziraat Bankası'nda e-vadeli mevduat faiz oranları %18 ile %19 arasında değişmektedir. Bu sayfada yer alan faiz oranları 21.11.2018 tarihinde Ziraat Bankası resmi internet sitesinden hesaplanarak buraya eklenmiştir. Güncel piyasa koşullarına göre banka anlık olarak faizleri değiştirebilmektedir. Bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyerek siz de Ziraat Bankası mevduat faiz oranı 2019 yılına ait bilgileri öğrenebilir, Ziraat Bankası'ndan e-vadeli hesap açarak paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.
Sponsorlu bağlantıBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Hızlı Bayilik Bayilik veren firmalar
  2020 © Bayilik veren firmalar - Yeni İş Fikirleri, Bayilik 2020