Bayilik Veren Firmalar - İş Fikirleri 2019 - Hızlı Bayilik - Sponsorluk 
E-posta:  kredibankalar@gmail.com


Hızlı Bayilik, 2015 yılında franchise firmalarının daha hızlı girişimcilere ulaştırılması amacıyla hizmete başlamıştır.
Sitemiz tüm sektörlere özel olarak alt yapı çalışmalarını hazırlamış ve her geçen gün çalışmalarına devam ederek dünyanın en iyi arama motoru Google'de sektörel odaklı aramalarda 1. sayfada çıkmaktadır.
Hızlı Bayilik, 2017 senesinden bu yana günlük 1500 üzerinde girişimcinin uğrak noktası haline gelmiş, aylık 100 bin sayfa gösterimi, 400 bin reklam gösterimi ile kalitesini ortaya koymuştur.

1 - "Güvenilir, kendini kanıtlamış" bayilik veren firmalar Hızlı Bayilik'te banner alanları kiralayabilir.

2 - Banner alanı kiralayan firma ödemeyi peşin yapar ve havale&eft yöntemi ile gerçekleşir.

3 - Sitemiz Google Adsense üzerinden reklamlar yayınlamaktadır. İlgili firmanın banner alanı talebi doğrultusunda Adsense reklamı kaldırılır ve firmanın reklamı yerleştirilir.

4 - Banner alanlarını minimum kiralama süresi 30 gündür. Hızlı Bayilik'te firmaların alacağı banner alanları karşılığında alınan ücret "bağış" olarak kabul edilir. Hızlı Bayilik, çok sayıda ziyaretçiyi aldığından dolayı yıllık ve aylık olarak domain, barındırma, seo ve altyapı çalışmaları ve içerikler oluşturmak için iş ortaklarına ücret ödemektedir. Firmaların tarafımıza göndereceği ücretleri bağış adı altında kabul etmekte ve karşılığında reklam alanlarımızı sunmaktayız.

Hızlı Bayilik'te banner alanlarını öğrenmek için Hızlı Bayilik'e mail yollayabilirsiniz.
Hızlı Bayilik Bayilik veren firmalar
2019 © Bayilik veren firmalar - Yeni İş Fikirleri, Bayilik 2019