Saatlerin Anlamı Gerçek Mi

Saatlerin Anlamı Gerçek Mi

Günümüzde bir çok kişi saatlerin anlamı gerçek mi diye araştırma yapmaktadır. 2019 yılında da çift saatlerin anlamı ve tek saatlerin anlamı araştırılmaya ve merak edilmeye devam ediliyor. Peki saatlerin anlamı nedir ve doğru mudur?

Saatlerin Anlamı Gerçek Mi

Günümüzde hemen hemen herkes tarafından merak edilen bir konu vardır. Saatlerin anlamı gerçek mi, gerçek olabilir mi, doğruluk payı nedir? Tarih boyunca insanlar merak etmeyi ve araştırmayı bir amaç olarak görmüşlerdir. Bir çok kişi farklı konularda araştırmalar yaparak bu konuların doğruluk payını öğrenmek istemiştir. Yine bir çok kişi de saatlerin anlamlarını sık sık kontrol etmekte ve bu hususta bu konunun doğruluk payını merak etmektedir. Peki çift saatlerin anlamı nedir, tek saatler neyi işaret ediyor. Ünlü Medyum Kurtuluş Titanyum sizler için saatlerin anlamları ile ilgili bir yazı kaleme aldı.

Saatlerin Anlamı Gerçek Mi?
2019 yılında da saatlerin anlamları merak ediliyor. Örneğin 15:15 saat anlamı nedir diye bir çok kişi internetten ve belirli kaynaklardan araştırmalar yapıyorlar. Arkadaşlar öncelikle şunu belirtelim, saatlerin anlamlarının astrolojiyle çok yakın bir bağlantısı bulunmaktadır. Astroloji kişisel olarak yorumlansa da, çoğu durumlarda insanlar bunu genele yoruyor ve olayları genel olarak açıklıyorlar. Öncelikle arkadaşlar şunları belirtmekte yarar var, saatlerin anlamı kişisel olarak sayılması gereken, burçlar ve kişisel durumun bağlantısı ile kişinin yıldızının araştırılması sonrası elde edilen verileri kapsamaktadır. Ancak internet üzerinde yer alan saatlerin anlamı, genel bilgiler ve veriler içerdiğinden dolayı tamamen asılsız ve gerçek dışıdır diyebilirim. Ancak bu örtüşmeler kişiye göre yorumlanabilir yani saatlerin anlamı bazı kişilerde doğru çıksa da bazılarında yanlış olabilmektedir.

Saatlerin Anlamı Nedir?
Saatlerin anlamı, kısaca saat falıdır diyebiliriz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi saatlerin anlamı derince yorumlanması ve araştırılması gereken bir astroloji dalıdır. Dolayısıyla her kişinin farklı falı olacaktır, bizden ise sizlere önerimiz saatlerin anlamına inanmayın ancak saatsiz de kalmayın :)

Saatlerin anlamı, dijital saatlerle bakılmaktadır genel olarak. Saate bakıldığında dakika ve saatin aynı olduğu zaman dilimi çift rakam yada tek rakam gibi farklı saat anlamlarını içermektedir. Saat falı bakmak için sizin de saatlerin anlamlarını bilmeniz gerekiyor. Örnek olarak;
01:01 - Seni seviyor (Çok iyi bir aşk yaşıyorsunuz yada büyük bir aşka yolculuğa başlayacaksınız. 01:01 saat falına bakıyorsanız şanslı birisiniz ve aşk hayatınız bol neşe ve sevinçle geçecek gibi gözüküyor.)

04:04 - Seni çok ama çok seviyor. (Bu saat dilimi, partnerinizin sizi çok fazla sevdiğini ve aklından hiç çıkarmadığını, size değer verdiğini gösteriyor. Siz de seveni severler mantığıyla ilerleyin ve çok sevin.)

11:11 - Sana sürpriz yapmaya hazırlanıyor. (Sevgiliniz yada arkadaşınız size çok önemli bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. En çok aranan saat 11:11 anlamı olarak sizlere saat falı yorumumuz bu zaman diliminde sürpriz ve hediyelere açık olun.)

Yukarıdan da gördüğünüz gibi saatlerin pek çok farklı anlamları olabilmektedir. Bu konumuzu saatlerin anlamı gerçek mi diye araştırma yapan ve merak eden kullanıcılarımız için hazırladık.  
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  2021 © Bayilik veren firmalar ve 2021 İş Fikirleri ve Evlere İş.